Без ґратів та атракціонів. У Кличка анонсували масштабну реконструкцію зоопарку

Без ґратів та атракціонів. У Кличка анонсували масштабну реконструкцію зоопарку

Леви у зоопарку Києва, архівне фото / Фото: УНІАН

У звіринці обіцяють створити місця з єдиним середовищем для тварин та людей. 

У КМДА розповіли, як відбуватиметься реконструкція Київського зоопарку – з території приберуть ґрати для тварин та галасливі атракціони.

Розпочатися реконструкція має у травні та відбуватиметься в кілька етапів. Працюватиме зоопарк навіть під час робіт. Чиновники обіцяють, що він відповідатиме європейським нормам та максимально наблизиться до природних умов.

"Позиція міської влади однозначна – столичний звіринець однозначно залишиться там, де він знаходився історично. Але ми зробимо його кращим, привабливішим, він стане однією зі справжніх візитівок нашого міста. Також зверну увагу, що наразі 30% – це територія зоопарку, що не використовується. Після реконструкції відбудеться значне збільшення корисної площі", – сказав заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

За словами директора Київського зоопарку Кирила Трантіна, на оновленій території не буде галасливих атракціонів та ґрат для тварин. У зоопарку мають з'явитися оглядові майданчики, місця з єдиним середовищем для тварин та людей, а також великий і цікавий екскурсійний маршрут.

Під час реконструкції буде збережена унікальна колекція рослин, а основними матеріалами для оновлення стануть дерево, камінь та скло.

Територію зоопарку поділять на кілька зон: експозиційну, рекреаційну, науково-дослідницьку та господарчу. Перша черга реконструкції включає реконструкцію водно-болотних угідь, приматника та центрального входу. 

Як повідомлялося раніше, у столичному зоопарку відсвяткували 8-річчя трьох левиць та лева. З-за скла вони лише споглядали за своїми гостями. В адміністрації звіринцю тваринам підготували смачний подарунок – яловичину. 

Привітання та подарунки: у столичному зоопарку відсвяткували 8-річчя трьох левиць і лева

Привітання та подарунки: у столичному зоопарку відсвяткували 8-річчя трьох левиць і лева

Повʼязані теми:

Наступна публікація