Беркутівець під крапельницею розповів, як під час штурму Київради його побили спортсмени

Беркутівець під крапельницею розповів, як під час штурму Київради його побили спортсмени

Костенко каже, що на них напали професійні спортсмени / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Олександр Костенко впевнений, що його і ще двох беркутівців били не звичайні мітингувальники, а професійні спортсмени. 

Співробітник спецпідрозділу "Беркут" Олександр Костенко в інтерв'ю ТСН розповів, чому після штурму Київради 11 липня потрапив до лікарні.

"Заступили на роботу о 6.30. О 9 годині почали виставлятись на КМДА. Добігли до центрального входу. Мене і ще двох товаришів висмикнули зі строю. Стягнули по сходах і почали професійно бити", - каже беркутівець.

Він запевняє - все пройшло як в тумані і більше половини він не пам'ятає.

"Пам'ятаю, що хтось сильно вдарив ногою в голову... Сильно щелепа постраждала, ліва сторона голови. Синці на руках, на ногах", - запевняє Костенко.

За його словами, вони намагалися піднятись із землі. Але їх професійно збивали з ніг. Костенко впевнений – били не звичайні мітингувальники, а професійні спортсмени.

Один з побитих беркутівців під Київрадою розповів, як його побили наймані спортсмени

Один з побитих беркутівців під Київрадою розповів, як його побили наймані спортсмени

"Я передивлявся відео. Одні й ті самі люди. Наймають спортсменів, які знають свою роботу. Професійно відсікли трьох, висмикнули і почали бити. Це люди спеціально треновані для таких заходів. Спортсмени, бійці", - каже Костенко.

У центральному шпиталі МВС кажуть, що Костенко надійшов до них із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку і забитою раною лівої половини обличчя.

"Під час обстеження були підтверджені діагнози, був виявлений також гіпертонічний криз. Артеріальна гіпертензія зберігається до сьогоднішнього дня. Скоріш за все, вона пов'язана зі стресом. Хворий проходить зараз залишкове обстеження, було зроблено МРТ, проводиться лікування", - розповів заступник начальника центрального шпиталю МВС з медичної частини Євген Борисенко.

Борисенко додав, що Костенко буде у неврологічному відділенні шпиталю ще протягом 7-10 днів. Двоє колег Костенка надійшли до шпиталю з травмами черевної порожнини, травмами грудної клітини, вони проходять лікування у хірургічному відділенні.

Нагадаємо, вранці 11 липня опозиція взяла штурмом Київраду і зірвала її чергове засідання. У будівлі міськради депутати влаштували бійку.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

Повʼязані теми:

Наступна публікація