Беркутівці "ганяють чаї" у замаскованих під туристичні автобусах за квартал від ГПУ

Дата публікації
Перегляди
6528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Беркутівці "ганяють чаї" у замаскованих під туристичні автобусах за квартал від ГПУ

Поблизу ГПУ беркутівці маскуються під туристів. Ілюстрація / Фото: thekievtimes.ua

Активісти побоюються, що вночі беркутівці приєднаються до них, але не в якості гостей.

За квартал від Генпрокуратури, під стінами якої розбили намети активісти, припарковані три підозрілі автобуси, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вони марковані як туристичні автобуси, на них не київські номери. Проте, якщо заглянути всередину, то там добре видно хлопців, одягнених у форму "Беркуту", які поки що відпочивають та п'ють чай.

Учасники пікету вже запрошували їх до себе на чай, а також пропонували приєднатися до мітингу під стінами ГПУ. Але, окрім жартів, активісти все ж таки побоюються, що вночі беркутівці можуть приєднатися до них вже зовсім в іншій якості, що спричинить заворушення.

Проте наразі все спокійно. До активістів вийшов представниця ГПУ, яка повідомила, що вони вже прийняли їхнє звернення. яке Генпрокуратура розгляне протягом трьох діб.

Активісти кажуть, що вночі попри холод до ГПУ мають підтягнутися ще люди. На часі тут стабільна кількість пікетувальників - близько 150 осіб.

Нагадаємо, що двох затриманих на Банковій активістів уже випустили на волю. Пікетування Шевченківського суду завершилось для мітингувальників вдало.

Кореспондент Ольга Мальчевська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація