BD Holding збудував новий дитячий садок у Петропавлівській Борщагівці Новини компаній

BD Holding збудував новий дитячий садок у Петропавлівській Борщагівці

Урочисте відкриття дитячого садочка біля ЖК «Аметист» у селі Петропавлівська Борщагівка

Спеціалісти компанії добудували нові корпуси, відремонтували існуючі приміщення, замінили електропроводку та повністю оновили фасад.

29 серпня відбулось урочисте відкриття дитячого садочка біля ЖК "Аметист" у селі Петропавлівська Борщагівка. Будівництво здійснила та оплатила компанія BD Holding. Компанія передала приміщення дитячого садка на баланс сільської ради, тож новий сучасний дошкільний заклад матиме статус державного.

"Завдяки інвесторам та забудовникам у нашому селі кожного року вводяться в експлуатацію нові будинки та інфраструктурні об'єкти. Відтепер батьки забудуть про "черги" та зможуть водити дітей до сучасного, комфортного та збудованого за європейськими технологіями дитячого садочка", - повідомив Олексій Кодебський, голова сільської ради.

Будівництво тривало майже рік, за цей час спеціалісти компанії BD Holding добудували нові корпуси, відремонтували існуючі приміщення, замінили електропроводку та повністю оновили фасад та дах закладу. Зведення будівлі велося за новими стандартами з застосуванням сучасних технологій. Так, для підлоги використана система підігріву – це дозволить дітям гратися на підлозі і не замерзати, навіть у дуже холодну погоду. Крім того, у приміщенні зроблена проточна вентиляція, яка сприятиме постійному доступу свіжого повітря. У класах встановили нові меблі – шафи, столи, ліжка, облаштували ігрові кімнати. На вулиці облаштували дитячі майданчики та альтанки.

Загальна площа розширеного дитячого садочка склала понад 2200 кв.м. у просторих класах зможуть займатися 150 дітей. Раніше садочок міг прийняти лише 75 малюків.

"Компанія BD Holding побудувала три великих комплекси - ЖК "Львівський", ЖК "Празький Квартал" та ЖК "Аметист". З 2011 року ми ввели в експлуатацію вже 28 будинків, ще понад десять у процесі будівництва. Крім постійного зростання обсягів забудови житла економ і преміум класу в планах BD Holding продовжити покращувати інфраструктурні об'єкти. Компанія планує будівництво ще одного дитячого садка і початкової школи на території ЖК Львівський, а також ремонт дороги, облаштування вело доріжок та стадіону", - поділився планами компанії представник BD Holding Костянтин Кукса.  

Наступна публікація