"Батьківщина" знайшла союзників у Київраді

"Батьківщина" знайшла союзників у Київраді

Бондаренко: Фракції "Батьківщина", Самопоміч і "Свобода" "чисто математично в меншості" / Фото: УНІАН

Про це повідомив депутат Київради Володимир Бондаренко.

Фракція "Батьківщина" у Київській міській раді має намір координувати свої дії з фракціями "Самопомочі" і "Свободи".

Про це сьогодні, 3 листопада, повідомив депутат Київради Володимир Бондаренко на прес-конференції.

"Ми вже провели перші консультації з керівництвом "Самопомочі" і "Свободи". Ми вважаємо, що сьогоднішній розклад у Київраді даємо нам можливість активно впливати на міські проблеми", - сказав він.

За словами політика, у фракцій "Солідарність" і "Єдність" є можливість створити більшість, оскільки у цілому ці дві політичні сили мають в Київраді 67 депутатів. Таким чином, фракції "Батьківщина", "Самопоміч" і "Свобода" "чисто математично перебувають в меншості".

"Я думаю, що ми створимо не якийсь там опозиційний блок, а об'єднання трьох політичних сил, і це дасть необхідний ефект: у Київраді присутні не завжди всі депутати. І навіть в умовах, коли нас було менше разом зі свободівцями та радикалами, нам вдавалося блокувати трибуну, або не давати проводити певні рішення", - зазначив Бондаренко.

"З огляду на це, розвиток подій у Київраді буде будуватися не на якомусь альянсі сил і розподілі посад, а на пакеті пропозицій щодо спільних дій", - додав він.

Нагадаємо, у Київраду проходять п'ять партій - "Блок Петра Порошенка "Солідарність", за який проголосували 27,56% виборців, "Самопоміч" (11,8%), ВО "Батьківщина" (8,91%), партія "Єдність" - (7,81%) і ВО "Свобода" (7,73%).

Вибори до Київради на фінішній прямій

Вибори до Київради на фінішній прямій

Повʼязані теми:

Наступна публікація