"Батьківщина" оприлюднила список у Київраду: Бондаренко і нові обличчя

"Батьківщина" оприлюднила список у Київраду: Бондаренко і нові обличчя

Фото: УНІАН

Партія відкрила списки, проте громадськості не було надано жодної інформації щодо маловідомих персоналій у ньому.

Київський міський осередок "Батьківщини" оприлюднив список кандидатів у депутати Київради.

Фото списку зі 132-х кандидатів опублікував на своїй сторінці на Facebook депутат Київради Володимир Бондаренко.

Перший номер у списку - Володимир Бондаренко - очолював КМДА у "перехідний період" після Революції гідності, з березня до кінця червня 2014 року. До цього Бондаренко займав посади начальника управління і заступника голови КМДА, також мав досвід роботи депутатом у Київраді. Був членом групи Віталія Кличка та перебував в опозиції до команди тодішнього мера Леоніда Черновецького. Бондаренко чотири рази обирався депутатом у Верховну Раду. У різний час мав зв'язок з партіями "Реформи і порядок" (лідер Віктор Пинзеник), блоком Ющенка "Наша Україна", Блоком Юлії Тимошенко. Наразі є членом фракції "Батьківщини" у Київраді.

 
Posted by Володимир Бондаренко on 23 сентября 2015 г.

 

Примітно, що списки було оприлюднено, проте громадськості не було надано жодної інформації щодо маловідомих персоналій у ньому.

Фото: spkneu.org
Так, номером другим у списку йде Олена Жиліна.

Пошукові системи видають єдину відому у Києві Олену Жиліну, яка працює асистентом на кафедрі стратегії підприємств у Київському національному економічному університеті (КНЕУ).

Викладає макроекономіку та проектний менеджмент.

Фото: Facebook/Іван Дудник
Третій номер - Іван Дудник.

Ймовірно, у список "Батьківщини" потрапив професор Національного авіаційного університету.  Іван Дудник родом із Полтавщини.

Закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, за фахом - географ.

Коло наукових інтересів: управління комплексним розвитком регіону, теорія функціонування регіональних суспільно-географічних систем, територіальна організація населення, транспортних систем та сфери послуг, суспільно-екологічні проблеми регіонального природокористування.

Фото: Facebook/Андрій Довгаль
Викладає дисципліни, пов'язані з туризмом та організацією транспортних послуг.

Далі у списку - Андрій Довгаль.

Ймовірно, це може бути київський підприємець і громадський діяч, який судячи з його сторінки у Facebook, переймається проблемами Голосіївського району. А саме за цим районом цей кандидат закріплений у списку "Батьківщини".

Фото: Facebook/Ярослав Кучер
Більше інформації можна знайти про п'ятий номер списку "Батьківщини" - Ярослава Кучера. Він був активним учасником Майдану. Зараз Кучер - член бюро київської міської організації "Батьківщини" і голова київської облорганізації "Батьківщина молода".

Нагадаємо, що раніше із кандидатами до Київради визначився Блок Петра Порошенка. У ньому, зокрема, є Кличко, Пабат і Гордон.

До місцевих виборів в Україні, які мають відбутися 25 жовтня, лишився вже місяць.

Повʼязані теми:

Наступна публікація