"Батьківщина" не розділяє оптимізму Попова і вже вимагає його голову

"Батьківщина" не розділяє оптимізму Попова і вже вимагає його голову

«Батьківщина» вимагає скликати Київраду, щоб звільнити Попова / Фото: Подробности.ua

Фракція вимагає скликання Київради для винесення відповідного рішення.

Голова фракції "БЮТ-Батьківщина" в Київраді Тетяна Меліхова вважає, що Київрада повинна рекомендувати президентові України Віктору Януковичу звільнити Олександра Попова з посади голови столичної міської держадміністрації.

Про це повідомили в прес-службі фракції "БЮТ-Батьківщина" у Київраді.

Меліхова звернулася до секретаря Київради Галини Гереги з проханням терміново скликати позачергове пленарне засідання ради з питань надзвичайного стану в Києві та позбавлення повноважень Попова.

"Київська влада, Попов зокрема, незважаючи на прогноз погоди і досвід боротьби зі стихією в західних регіонах, заздалегідь не підготувалися і не впоралися з надзвичайною ситуацією в Києві. У п'ятницю деякі люди добиралися додому до дванадцяти годин. У вихідні дні через бездіяльність влади по прибиранню від снігу автодоріг громадський транспорт не ходив взагалі, двори будинків і дороги за фактом були не розчищені. Понеділок було оголошено вихідним днем через те, що доїхати на роботу нерозчищеними вулицями Києва практично нереально. Думаю, Попов, як і Черновецький у свій час, просто буде чекати, поки сніг розтане з відлигою", - обурена Меліхова.

"Кияни пам'ятають, як Попов звільнив за жахливий стан вуличних проїздів керівників трьох голів райдержадміністрацій. Що голова КМДА скаже тепер, коли відповідальність за надзвичайний стан лежить безпосередньо на ньому?", - заявила Меліхова.

Фракція "БЮТ-Батьківщина" в Київраді наполягає на відставці Попова як керівника, "який не впорався з керуванням містом у надзвичайній ситуації". "Через непрофесійнії дії керівництва міста Київ зупинився. Думаю, Київрада повинна зібратися, вирішити, як діяти далі для подолання надзвичайного стану, рекомендувати Януковичу звільнити від виконання повноважень Попова, який ніяк не проявив себе в цій ситуації, і проситиме ВР призначити вибори Київського міського голови і Київради на 2 червня", - вважає Меліхова.

Попов прислухається до критики, але у відставку не збирається

Попов прислухається до критики, але у відставку не збирається

Повʼязані теми:

Наступна публікація