Батьки постраждалого у ДТП з Lexus хлопчика заявились до лікарні напідпитку – волонтери

Батьки постраждалого у ДТП з Lexus хлопчика заявились до лікарні напідпитку – волонтери

Батьки постраждалого у ДТП з Lexus хлопчика заявились до лікарні напідпитку – волонтери

Дитині збирають на лікування небайдужі.

Третю добу медики борються за життя 4-річної дитини, яку збив Lexus на тротуарі, йдеться у сюжеті ТСН.

У лікарні "Охматдит" повідомили, що хлопчик досі в критичному стані. У нього сильно пошкоджений головний мозок.

"Травма прийшлася на череп. Дуже важко прогнозувати стан дитини, бо вона щохвилини отримує сильні серцеві засоби за рахунок яких підтримується тиск. Дитина знаходиться у дуже нестабільному стані. За неї дихає апарат штучної вентиляції легень. Підтримують тиск препарати частоти серцевого скорочення", - розповів в.о. завідувача відділення реанімації "Охматдиту" Ігор Ячник.

Водночас батьки Павлика в лікарню приходили напідпитку, кажуть свідки. Волонтери, які збирали кошти на рахунок матері, тепер не впевнені, що вона витратить їх на порятунок сина, і відкрили новий рахунок. Гроші віддаватимуть безпосередньо в лікарню. В "Охматдиті" кажуть - на порятунок дитини витратили понад 100 тисяч гривень.

"Отримали номер картки мами, перевели всі гроші на неї, але потім виявилось, що батьки ненадійні. Вони, можливо, вживають алкоголь, тому вирішили поміняти номер. Тому що невідомо, куди ці гроші пішли. На номер мами було перераховано близько 17 тис. грн. Плюс 3 тис. грн було витрачено на ліки. Залишається близько 14 тисяч", - розповів редактор інформагентства "ДТП" Владислав Антонов.

Павлик - один із двійнят, який два дні тому йшов тротуаром разом із мамою і братиком, трохи відстав і його збила жінка-водій елітного авто, яка заднім ходом виїжджала з парковки. Вона каже, що хлопчика не побачила.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація