Батькам першокурсників Податкової академії байдуже на Мельника, який збирав тут хабарі

Батькам першокурсників Податкової академії байдуже на Мельника, який збирав тут хабарі

Податкова академія, де за хабар схопили Мельника, прийняла "новобранців"

У скандальному виші пролунав перший дзвоник, і "новобранців" розвели по казармах.

У Податковій академії, в якій екс-ректора Петра Мельника впіймали на хабарі, у понеділок, 19 серпня, відбувся заїзд першокурсників, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Конкурс у колишньому суворовському училищі цього року був чи не найменший за всю історію навчального закладу – на 300 місць претендували всього 350 абітурієнтів. Проте батьків тих абітурієнтів, які таки зважились сюди вступити, скандал із Мельником не дуже хвилює.

"Це не засмучує, бо в нашій країні дуже багато нюансів є підводних... Я думаю, це на колективі і на документах зовсім не відобразиться. В нас в країні все можливо", - вважає мама першокурсника Руслана.

Тим часом хлопців вишикували на плацу та поділили на взводи, після чого повели показати казарми та нагодували першим обідом курсанта: гречкою, борщем та капустою.

У колишньому суворовському училищі сьогодні заїзд першокурсників

У колишньому суворовському училищі сьогодні заїзд першокурсників

Нагадаємо, що Петра Мельника було затримано 27 липня під час отримання хабара у розмірі 120 тис. грн. Пізніше він написав заяву про звільнення з посади. У Податковому університеті вже знайшли йому заміну.

9 серпня стало відомо, що Мельник втік з-під домашнього арешту, знявши з руки електронний браслет. Екс-ректора оголосили у міждержавний розшук у країнах СНД, проте досі так і не знайшли.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація