Багатодітна родина із Києва добивається для померлої матері-героїні медалі

Багатодітна родина із Києва добивається для померлої матері-героїні медалі

Сім’я тулиться у 40-метровій квартирі

Жінка за життя не дочекалася нагороди

Багатодітна родина Денисенків із Києва домагається від держави медалі "Мати-героїня". Її дають тим, хто народив і виховав п'ятеро і більше дітей. Через раптову смертельну хворобу та тривалий шлях обробки документів, мама п'яти хлопчиків не дочекалася почесного звання. Видати його по смерті матері урядники відмовились, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Жінку буквально з'їла саркома легенів. Вона так і не побачила медаль "Матір-героїня". Пакет документів на отримання звання родина Денисенків подала ще два роки тому. За версією вдівця, тоді забракло однієї довідки. Урядники з райдержадміністрації родину про це не повідомили. Точніше вони безрезультатно дзвонили на домашній, відімкнений за борги, телефон. А от на мобільний ніхто з не набрав.

Читайте також: На Донеччині багатодітна родина варить супи для знедолених на 20 тисяч гривень щомісяця

Про надання звання матері-героїні клопочуть органи місцевого самоврядування. Остаточне рішення — за комісією державних нагород при Президентові України. Письмові відповіді з Адміністрації Президента та різних міністерств — безапеляційні і невблаганні: надання почесного звання посмертно не провадиться.

Дивіться відео: Багатодітна родина жила в лісі поки їм не допомогли

Маленькі сини небіжчиці по-чоловічому не дозволяють собі плакати і по дорослому розмірковують про життєву несправедливість. 40-метрову квартиру ці шестеро ділять із бабусею та ще родиною тітки. Усі голови Києва за 18 років їхніх благань так і не надали окремого житла для багатодітної родини. Їхня мама не дочекалася не лише почесного звання "матері-героїні".

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Родина із Києва домагається від держави медалі "Мати-героїня"

Родина із Києва домагається від держави медалі "Мати-героїня"

Повʼязані теми:

Наступна публікація