Багатії позбавляють сліпих киян єдиної бази відпочинку

Багатії позбавляють сліпих киян єдиної бази відпочинку

Сліпі все ще сподіваються зберегти збудовану власноруч базу

Землю вартістю $ 5 млн, найшвидше, хочуть забрати під елітні котеджі.

Українське товариство сліпих у судах виборює своє право на базу відпочинку, облаштовану власноруч іще 30 років тому. На територію претендує комерційна фірма, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Кілька років тому через борги інвалідам зору довелося продати частину бази – 7 соток. Покупці, комерційна структура, витримавши час, тепер претендує на всю територію – 2 га землі з виходом до річки в Козині. Нерухомість у такому місці – мрія багатіїв.

Підприємці в суді добилися визнання недійсним додатку до угоди, де було чітко окреслено межі проданої території, зазначено всі параметри. А за рештою документів бізнесмени, виявилося, мають юридичні підстави претендувати на весь оздоровчий комплекс.

Читайте також: Незрячий священик з Прикарпаття пішки дійшов до Святої землі

"Чесно кажучи, коли ми підписували сам договір, то в нас там було написано відокремлена частина, ділянка. Але нотаріус сказав, що нема документів на цю ділянку, то я не підпишу, і виокремив у додаткову угоду. Якби я знав, то ніяких переговорів би я не вів", - пояснює колишній директор київського закладу Олександр Крамнистий.

Текст угоди, зі слів постраждалих, готував юрист від товариства, що купило частину землі. На прохання прокоментувати ситуацію він відповів, що вперше про це чує.

"Ви, будь-ласка, офіційний запит зробіть, згідно законодавства, а потім будемо з вами розмовляти. От і все", - відказав юрист журналістам.

Вже більше року інваліди намагаються знайти правду в судах. Однак у позитивний підсумок самі не надто вірять.

"Ми сліпі. Кому ми зараз потрібні? Зараз багаті хочуть, аби їм усе було. А ми – бідні", - каже інвалід зору Валентина Карпенко.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Українське товариство сліпих виборює своє право на базу відпочинку

Українське товариство сліпих виборює своє право на базу відпочинку

Повʼязані теми:

Наступна публікація