Бабусі вийшли з сокирами захищати від забудовника каштановий гай

Бабусі вийшли з сокирами захищати від забудовника каштановий гай

Піввіковий каштановий гай опинився під загрозою

Починаючи з 2004 року, місцеві жителі щороку відвойовують  зелену галявину від власників і забудови.

Каштановий гай за колючим дротом - у Києві будівельники так відвойовують у людей 10 соток скандальної ділянки лісу. Продана з порушенням зелена зона столиці тепер знову в центрі протистояння.

Під каштанами зійшлися бабусі та люди в чорному. Законність нового наступу на каштани перевірить прокуратура, йдеться у сюжеті ТСН.

Огородити високим парканом 10 соток у каштановому гаю будівельники так поспішали, що й догратися дітям не дали.

"Нас вигнали, ми гуляли, а там плити валили, летіли тріски, сказали, що будують. Це було єдине місце, де діти гуляють", - кажуть місцеві жителі.

За півгодини лісову ділянку від людей обгородили ще й колючим дротом. Жителі, які дерева доглядають і від забудовників охороняють уже шостий рік - не стримались.

Проти бабусь із сокирою вийшла ватага кремезних парубків у чорному - так нині у столиці України у киян забрали частинку майже піввікового каштанового гаю. Будівельники в чорному запевнили - жодного дерева не зрізують, а представник власника 10 соток каштанового гаю - показує документи права власності і заперечує, що будуватиме приватний котедж просто в лісі.

"Це не ліс, це приватна власність, перегляньте документи. Де ви бачите ліс? Нехай покажуть документи, що на цьому шматочку землі присвоєно звання лісу-гаю", - спитав представник власника земельної ділянки Олександр Калинцов.

2004-го Київрада потрактувала цю землю як звалище і віддала на продаж, відтоді люди чи не щороку відвойовують зелену галявину від власників і забудови.

2009-го - тут під каштанами люди ставили намети і чергували вночі, щоб дерева зберегти. Каштани ще тоді всі пронумерували. Київська влада визнала - земельну ділянку виділили з порушеннями, проте власники елітного київського наділу не здаються.

Нині дерева не зрізали - їх лише огородили, проте люди бояться - жити каштанам недовго.

Відтак сокири бабусі далеко не ховають, паркан сподіваються ще здолати.

Каштановий гай в столиці опинився за колючим дротом

Каштановий гай в столиці опинився за колючим дротом

Повʼязані теми:

Наступна публікація