Азаров запропонував позбавити депутатів недоторканності за поламані двері в Київраді

Азаров запропонував позбавити депутатів недоторканності за поламані двері в Київраді

Під час останнього засідання Київради помічники свободівців виламали двері до сесійної зали / Фото: ТСН.ua

Помічники депутатів ВО "Свобода" виламали двері, щоб потрапити на засідання.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запропонував позбавляти депутатів недоторканності, якщо вони перешкоджають роботі органів державної влади або місцевого самоврядування. Про це прем'єр заявив під час діалогу з користувачами соціальної мережі Facebook.

Так, на запитання користувача про те, "чи зійде свободівцям з рук" інцидент з поламаними дверима в Київраді, Азаров відповів пропозицією відкривати кримінальні справи.

"Факти перешкоджання роботі органів державної влади або місцевого самоврядування, тим більше пов'язані з ламанням дверей, мене не лише обурюють, але я вважаю, що все це відбувається від безкарності тих, хто це робить. І якщо їм один раз це сходить з рук, то вони ще більш нахабно йдуть іншого разу на порушення закону", - зазначив Азаров.

За його словами, такими фактами має займатися прокуратура.

"Моя точка зору, що органи прокуратури мають реагувати на це принципово і рішуче, а якщо мова йде про народного депутата, якщо його вчинки вимагають кваліфікації як кримінального злочину, то треба негайно звертатися до верховної Ради з пропозицією позбавлення депутатської недоторканності. У будь-якій цивілізованій країні такі дії є грубим порушенням закону і викликають негайну реакцію. Я думаю, що і в цьому питанні порядок буде наведено", - заявив прем'єр.

Як повідомлялося раніше, 22 травня свободівці "відкрили" засідання Київради, виламавши двері до сесійної зали.

Повʼязані теми:

Наступна публікація