Азаров розповів киянам про долю "замороженого" вокзалу в Дарниці

Азаров розповів киянам про долю "замороженого" вокзалу в Дарниці

Азаров не збирається добудовувати Дарницький вокзал / Фото: ТСН.ua

Прем'єру не подобаються такі об'єкти, але виходу він поки що не бачить.

Цього року влада країни не планує довершення будівництва Дарницького залізничного вокзалу в Києві. Про це на власній сторінці у мережі Facebook написав прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Цей вокзал у свій час замислювався як вокзал-дублер Центрального залізничного вокзалу в Києві. Його будівництво замислювалося для того, щоб розвантажити Центральний вокзал. І саме тому він був запроектований таким великим", - зауважив урядовець.

"З тих пір, на жаль, ми цю ідеологію не реалізували. За ці 3 роки з'являлося багато планів пошуку інвестора і за рахунок коштів інвестора завершення будівництва цього вокзалу. Але поки, на жаль, не вдалося реалізувати жоден інвестиційний проект", - визнав прем'єр.

Дивіться фото: Залізничники показали, як ставлять на ноги "покоцані" Hyundai

Азаров зізнався, що в Кабміні немає планів швидкого закінчення будівництва цього комплексу.

"Зараз у нас багато інших першочергових об'єктів, і в цьому році ми не плануємо виділення коштів на будівництво цього вокзалу. Ми хочемо завершити Дарницький міст, вдосконалити дорожню структуру, пов'язану з Дарницьким мостом, і виконати ряд інших робіт. А в майбутньому подивимося", - пояснив він.

"Я противник недобудов, "заморожених" об'єктів, яких у нас, на жаль, чимало, тому що "заморожені" об'єкти – це "заморожені" гроші і, більш того, це збільшення видатків бюджету на завершення будівництва", - додав Азаров.

Повʼязані теми:

Наступна публікація