Айвазова показала свій унітаз з автопідмивом та феном

Айвазова показала свій унітаз з автопідмивом та феном

Квартира Айвазової вражає своєю розкішшю / Фото: ТСН.ua

Колишня дружина Черновецького зробила для журналістів невеличку екскурсію своєю квартирою.

Екс-мер Києва Леонід Черновецький та його колишня дружина Аліна Айвазова вирішили після розлучення поділити майно навпіл.

Як йдеться у програмі "Українські сенсації", ділити колишньому подружжю є що – вартість київського майна Черновецьких становить близько 56 мільйонів доларів. Це майже 3 тисячі квадратних метрів приміщень у центрі Києва, вілла в елітній Конча-Заспі і ціла п'ятиповерхівка в серці столиці.

До 56 київських мільйонів можна додати ще три мільйони – вартість 800 квадратних метрів у Криму, стільки ж коштує нерухомість у Тель-Авіві, також півтора мільйони коштує вілла Черновецьких у Баден-Бадені.

Аліна Айвазова люб'язно запросила журналістів 1+1 до себе у гості, щоб показати свою квартиру у п'ятиповерхівці та поговорити про життя з колишній чоловіком. 

Квартира Айвазової вражає своєю розкішшю – мармурові підлоги, скрізь золото, шовк та кришталь.

Вона розповіла про те, як у них з Черновецьким усе починалось. "Три роки ми з Льонею жили взагалі без квартири. Потім, здається, вісім років ми жили взагалі без меблів", - поділилась Айвазова.

Після цього вона зробила невеличку екскурсію своєю квартирою, під час якої, зокрема, показала величезне джакузі, а також "розумний" унітаз з автопідмивом та феном. "Натискаєте збоку на кнопочку, це потрібно сидіти, ви миєтесь, а потім як фен працює. Все", - розповіла Айвазова про свою диво-техніку.

"На сьогодні я дуже забезпечена людина, я офіційно заробляю гроші. У мене є більше, ніж мені взагалі потрібно у житті", - каже Айвазова.

Нагадаємо, наприкінці 2011 року Леонід Черновецький офіційно розлучився з Аліною Айвазовою.

"Українські сенсації" пролили світло на гучні зіркові розлучення

"Українські сенсації" пролили світло на гучні зіркові розлучення

Повʼязані теми:

Наступна публікація