Автомобілісти, незважаючи на попередження, виїхали на вулиці

Автомобілісти, незважаючи на попередження, виїхали на вулиці

Столичні водії сіли за кермо / Фото: ТСН.ua

Київ відновив роботу громадського транспорту, але автомобілісти обрали свої машини.

У понеділок, незважаючи на затверджений в Києві вихідний для працівників бюджетної сфери та рекомендований для підприємств недержавної форми власності, багато киян відправилися на роботу.

Причому, незважаючи на неодноразові попередження і прохання, далеко не всі автомобілісти, які звикли добиратися на роботу на особистому транспорті, відмовилися від цього.

З одного боку, автомобілістів можна зрозуміти: за два дні комунальні служби столиці зробили, здавалося, неможливе, очистивши від снігу всі ключові магістралі і більшість другорядних доріг. А якщо є можливість дістатися на роботу на власному автомобілі, чому б нею не скористатися?

З іншого – ті жителі, які виїхали в понеділок на вулиці міста не врахували той факт, що пропускна здатність навіть центральних магістралей сьогодні значно знижена. Незважаючи на заходи, які вжиті владою міста, у тому числі примусову евакуацію припаркованих біля узбіччя автомобілів і заборону такого паркування, комунальникам далеко не скрізь вдалося евакуювати авто і очистити всі смуги магістралі.

Крім того, в понеділок Київ буде змушений пропустити через себе значну кількість великовантажних автомобілів, які до цього два дні стояли на підходах до столиці. Йдеться передусім про вантажівки з продовольством для столиці і області. Жителі, які виїхали в понеділок на вулиці автомобілісти, явно не прислухалися до цієї інформації.

У результаті в понеділок у Києві знову утворилися затори. Не такі критичні, як в минулу п'ятницю, проте достатні для того, щоб ускладнити комунальним службам роботу з очищення доріг.

Опитані нами на вулицях столиці комунальники скаржаться, що виїзд киян на автомобілях значно уповільнив роботу з очищення. Кажуть, що з ранку були налаштовані завершити основні роботи до вечора понеділка, але тепер не впевнені, що це вдасться.

При цьому не можна сказати, що іншого способу дістатися на роботу, крім як на автомобілі, у городян немає. На ранок понеділка місто відновило роботу швидкісного трамвая і трамвая на Троєщині, в столиці курсують 65 тролейбусів, більше п'ятисот автобусів і маршрутних таксі "Київпастрансу", а також приватні маршрутні таксі, в режимі робочого дня працюють міська електричка і метрополітен

Повʼязані теми:

Наступна публікація