Автомайданівці вибачилися перед 10-річною дівчинкою, яку налякали під час штурму оселі Табачника

Автомайданівці вибачилися перед 10-річною дівчинкою, яку налякали під час штурму оселі Табачника

Автомайданівці налякали маленьку дівчинку / Фото: ТСН.ua

Активісти переплутали квартири.

Замість міністра освіти Дмитра Табачника під час штурму від автомайданівців дісталося київській школярці. 10-річна Саша була вдома сама, чекала на батьків, йдеться у сюжеті ТСН.19-30

Але замість них прийшли євроактивісти, які переплутали оселю родини з міністерською. Стукали, вимагали відчинити. А всі двері заклеїли наліпками.

Про конфуз протестувальники дізналися лише вранці. Та знову поїхали до дівчинки та її батьків - перепросити. Вибачався сам керівник Автомайдану - Дмитро Булатов. Саші та її батькам пообіцяв за потреби навіть виставити перед квартирою охорону, щоб родину помилково більше ніхто не чіпав.

Водночас автомайданівці повідомили, що за їхньою інформацією, Табачник у цьому будинку квартиру таки має, але зараз не живе. Тепер протестувальники обіцяють пікетувати його заміський будинок.

Автомайданівці пікетували оселю 10-річної Саші

Автомайданівці пікетували оселю 10-річної Саші

Нагадаємо, вчора євромайданівці пікетували маєток Захарченка під Києвом та рушили до Табачника. активісти "прикрасили" ворота міністра наліпками з написом "Власність бандитів" та сфотографували подвір'я Захарченка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація