Автомайдан під Лук'янівським СІЗО вимагає звільненя Андрія Дзиндзі

Автомайдан під Лук'янівським СІЗО вимагає звільненя Андрія Дзиндзі

Автомайдан під Лук’янівським СІЗО вимагає звільненя Андрія Дзиндзі / Фото: roadcontrol

Журналіста засудили на два місяці за участь в штурмі Адміністрації президента України.

Учаники автомайдану влаштували акцію протесту під Лук'янівським СІЗО і вимагають звільнення журналіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзиндзі.

Як йдеться в сюжеті ТСН-19:30, напередодні Шевченківський районний суд засудив Дзиндзю і бізнесмена Володимира Кадуру до 2 місяців в'язниці в якості міри запобіжного заходу.

Їх звинувачують в том, що саме вони керували бульдозером під час штурму Адміністрації президента України на вулиці Банковій. Дзиндзя і Кадура нібито вчинили замах на життя працівників спецпідрозділу "Беркут.

За це їх можуть посадити за ґрати на від 9 до 15 років, ато й засудити до пожиттевого ув'язнення.

Активісти автомайдану переконані, що засуджені невинні. Понад 50 авто приїхали під Лук'янівське СІЗО. Вони сигналять і вимагають від пенитенціарної служби відпустити Кадуру і Дзиндзя. Скільки вони будуть стояти під СІЗО, активісти не кажуть.

Рідні та друзі запевняють, що чоловіки між собою не знайомі. На знак протесту проти рішення судді, напередодні вночі автомобілісти блокували виїзди з будівлі суду. Сьогодні в міліції заявили, що мають докази причетності обох затриманих до тракторної атаки на Банковій.

В МВС розповіли, що один з чоловіків відбирав ключі від бульдозера, а інший – керував машиною. У свою чергу адвокат обвинувачених каже, що таких доказів йому не надавали.

"Таких доказів мені, як стороні захисту, не надавали. Більше того, навіть суду не надавали таких доказів, щоб обвинувачених тримали під вартою", - розповів адвокат Євген Грушовець.

Захисник також розповів, що вдома в Кадури міліція провела обшук з численними порушеннями Кримінально-процесуального кодексу. На його думку, це може послужити для фальсифікації доказів.

Нагадаємо, що Андрія Дзиндзя затримали за участь в бійці на вулиці Банковій біля адміністрації президента України. Нагадаємо, що сьогодні, сталася бійка під час слухання справи проти нього.

Друг Дзиндзі під час агресивного затримання УБОЗом прокоментував: "Все, тапки нам!". Раніше повідомлялося, що активіста "Дорожнього контролю" затримали за штурм Банкової.

У Києві розпочався автопробіг з вимогою звільнення Андрія Дзіндзі та Володимира Кадури

У Києві розпочався автопробіг з вимогою звільнення Андрія Дзіндзі та Володимира Кадури

Повʼязані теми:

Наступна публікація