Автомайдан оголосив винагороду 10 тис. доларів за інформацію про зниклого Булатова

Автомайдан оголосив винагороду 10 тис. доларів за інформацію про зниклого Булатова

Автомайдан пообіцяв 10 тис. доларів за інформацію про Булатова / Фото: facebook.com/volya.org

Пошуки активіста тривають уже третій день.

Автомайдан обіцяє винагороду у розмірі 10 тис. доларів за будь-яку інформацію, яка допоможе знайти зниклого лідера руху Дмитра Булатова. Про це на своїй сторінці в Facebook написав один з організаторів Автомайдану Олексій Гриценко.

"Прошу всі телеканали розмістити його фото і дати редакційні телефони для зв'язку. Чутки або одна бабця сказала - ми не сприймаємо. Тільки, хто особисто бачив, знає або є якась фіксація", - заявив він.

Крім того, активіст звернувся до осіб, причетних до можливого викрадання: "Також звертаємося до тих, хто стоїть за можливим викраденням. Ми у будь-якому випадку дізнаємося, хто за цим стоїть, і знайдемо. Дай Бог, щоб Діма був у доброму здоров'ї і нам не довелося призначати винагороду за інші речі".

Нагадаємо, що активісти Автомайдану повідомили про зникнення Булатова 23 січня. Востаннє він виходив на зв'язок увечері 22 січня. 

Раніше активіст Автомайдану Сергій Поярков розповів, що Булатов перед своїм зникненням дізнався якусь важливу інформацію, яка стане "бомбою", коли він її розповсюдить.

Повʼязані теми:

Наступна публікація