Автолюбителі скликають киян на нічний Євроавтомайдан

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Автолюбителі скликають киян на нічний Євроавтомайдан

Автолюбителі скликають на нічний "майдан на колесах"

Українців закликають сісти в машину і виїхати патрулювати столицю.

Колони машин з активістами-автолюбителями виїхали контролювати Одеський, Броварський, Бориспільський та Житомирський напрямки і просять киян приєднуватися до Євроавтомайдану.

"Зараз саме час піднятися, сісти в машину і виїхати патрулювати столицю. Є інформація, що доступ до Києва буде перекритий спецзагонами, що ускладнить або навіть унеможливить в'їзд активістів з інших регіонів", - говориться на сайті Автоправди.

Активісти озвучили план дій: перекриття вулиць, контроль за вільним доступом в місто активістів з сусідніх міст, оперативна доставка їжі і медикаментів мітингувальникам, елементів живлення для телевізійних груп, що ведуть пряму трансляцію з місць подій, постійне спостереження за пересуваннями техніки зі спецпідрозділами та інформування в соцмережах.

"Рекомендуємо об'єднуватися в мініколони. У кожній має бути зв'язок через лідера з іншими колонами. Обмін інформацією буде відбуватися в реальному часі. Ми будемо інформувати про рішення та пропозиції об'єднаних сил, у т.ч. політичних, для правильних спільних дій", - повідомляють активісти.

 

 

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація