Аваков розповів подробиці нічної стрілянини у Києві

Аваков розповів подробиці нічної стрілянини у Києві

Злочинці були озброєнні автоматами і гранатами

Міністр внутрішніх справ України розповів про нічну стрілянину у Києві, під час якої застрелили двох міліціонерів.

"Вночі вони поранили оператора автозаправки у Деснянському районі Києва. Пострілом з автомата 5,45. Забрали касу заправки 823 гривні, особисті речі і пішли в лісопаркову зону, в сторону житлового масиву Лісовий. За "гарячими слідами" - під час відпрацювання злочину, підняті по тривозі підрозділи МВС - ДАІ та спецназівці виявили підозрілий автомобіль марки Volkswagen T4 із заклеєними знаком реєстрації - наклейкою ПТН_ПНХ. Після подачі звукового сигналу працівниками міліції з вимогою зупиниться - почалися постріли в напрямку працівників міліції", - написав Аваков на своїй сторінці в соціальній мережі.

Під час погоні за злочинцями від їхніх пострілів загинуло двоє міліціонерів, троє отримали поранення.

"Патрульні наряди міліції, які продовжили переслідування злочинців затримали автомобіль. У момент затримання в міліціонерів було кинуто дві гранати, і також зав'язалася перестрілка. Після чого двоє злочинців втекли із салону автомобіля, а один був затриманий з вогнепальним поранення голови (пізніше помер)", - додає Аваков.

Він також повідомив, що у ході огляду машини зловмисників було виявлено: два автомати і 4 магазини до них з патронами 5,45, дві гранати, грудні нашивки з написом "Спецпідрозділ" Торнадо "і" УПА ", безліч телефонних карток різних операторів і аркуш паперу з планом приміщення.

"Далі оперативним шляхом встановили трьох 98, 95 і 91 року народження, які будучи оточеними в квартирі - здалися. У квартирі гранатомет РПГ-26, шашки, гранати, зброя", - пише міністр.

За його інформацією, зловмисники зізналися, що саме вони позавчора обстріляли пост ДАІ у Биківні.

"Двоє загиблих міліціонерів, троє поранених і поранений заправник. У одного із загиблих троє дітей, в іншого - двоє", - додає Аваков.

Міністр пригрозив, що з кожним, хто буде паразитувати на військових ситуаціях, не будуть церемонитися.

"Мерзоти. За 823 гривні. З цими блукаючими шатунами, що паразитують на військових ситуаціях - будемо кінчати, без церемоній! Жорстко", - написав міністр.

Повʼязані теми:

Наступна публікація