Аваков озвучив зарплати нових дільничних інспекторів і слідчих

Дата публікації
Перегляди
7639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аваков озвучив зарплати нових дільничних інспекторів і слідчих

Фото: ТСН.ua

Після реформи матеріальні заохочення працівників поліції зростуть удвічі.

Реформа поліції дійшла до слідчих та дільничних інспекторів. Новий набір оголосили сьогодні в столиці, адже саме Київ стане пілотним регіоном, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заповнити електронну анкету на сайті нацполіції може будь-хто - однак, на відміну від патрульних, для слідчих вимагають профільну освіту. Після трьох етапів тестувань – інтелектуальних, фізичних, психологічних – у столиці відберуть 220 нових поліцейських. Конкурс на цьому не закриють. Нові заявки прийматимуть постійно, аби заміщувати старих працівників, які не пройдуть атестацію.

Іспит на профпридатність на сьогодні склала лише чверть загального складу нацполіції. Цей процес триватиме до вересня. Нових кандидатів заохочуватимуть вищою зарплатнею. Після успішних іспитів дільничний інспектор отримуватиме від 6 тисяч гривень, слідчий – від 10 тисяч. Це вдвічі більше, ніж сьогодні.

Стала відома сума заробітної плати для нових інспекторів та слідчих

Стала відома сума заробітної плати для нових інспекторів та слідчих

"Ті слідчі, котрі пройдуть тести, зможуть вийти на роботу, потрібно прямо сказати, тільки в наступному році. Досить довга буде система підготовки та перепідготовки. І там також буде сито. Ми ж із Марса нікого не завеземо – беремо наше суспільство, пропонуємо йому делегувати кращих за якимись критеріями, і йдемо вперед. Я іншого шляху не бачу", - пояснив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Напередодні в Києві замість МРЕВ запрацювали нові сервісні центри. Після ліквідації старих корумпованих структур, в Україні відкрили перший центр з обслуговування водіїв за іншими принципами. Першим клієнтам центр дуже сподобався. Міністр Аваков назвав його "супермаркетом послуг" національної поліції.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація