Аваков детальніше розповів про правоохоронців, які "кришували" столичні борделі

Аваков детальніше розповів про правоохоронців, які "кришували" столичні борделі

Жук і Сюсар, за словами Авакова, попрацювали півроку і придбали собі в передмісті Києва дворівневі апартаменти в елітному будинку / Фото: facebook.com/arsen.avakov.1

Правоохоронці навіть координували систему інтернет-сайтів з надання платних інтим-послуг.

Службою внутрішньої безпеки МВС повністю викрита злочинна схема: співробітники департаменту боротьби зі злочинами, які пов'язані із продажем людей не боролися із проституцією, а "кришували" цілу мережу підпільних борделів, будинків розпусти та салонів.

Про це у Facebook заявив міністр МВС Арсен Аваков.

Правоохоронці навіть координували систему інтернет-сайтів з надання платних інтим-послуг.

Над викриттям міліціонерів-сутенерів працювали три місяці: обсяг щомісячних "доходів від повій" для керівництва київського управління оцінюється оперативниками у близько $ 350 тисяч.

У підсумку затримано заступника начальника відділу у місті Київ Дмитра Ольховика, заступника начальника київського управління по боротьбі із торгівлею людьми Костянтина Слюсара оголошено у розшук. Затримані і дають свідчення ще 4 учасники групи. Тривають слідчі дії.

Також згідно з наказом міністра звільнений із посади директор департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Михайло Андрієнко. Наказом міністра звільнено з посади начальник київського міського відповідного управління Ярослава Жука.

Зауважимо, що Жук і Сюсар, за словами Авакова, попрацювали півроку і придбали собі в передмісті Києва дворівневі апартаменти в елітному будинку по 120 тис $ кожний.

Нагадаємо, що бордель у Києві приймав оплату послуг повій банківськими картками.  

СРЫВ КРЫШИ БОРДЕЛЕЙ.Есть в составе милиции Департамент - с неблагозвучным сокращенным названием - ДБЗТЛ ( Департ...

Posted by Arsen Avakov on Friday, April 3, 2015

Повʼязані теми:

Наступна публікація