Асфальт у Києві провалився через авто, яке тисло на труби - Київводоканал

Асфальт у Києві провалився через авто, яке тисло на труби - Київводоканал

Вагітна власниця авто радіє, що не кинулася відразу рятувати машину

Чиновники вважають, що старі труби не винні у двометровому проваллі, в якому потонула машина.

Серед білого дня у столиці в асфальті утворилася величезна діра, в яку провалився автомобіль, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На лівому березі біля Інституту готельного господарства прорвало 50-сантиметрову трубу і підмило асфальт. Оскільки в цей час було багато студентів, дивом ніхто не постраждав.

Магістральний трубопровід із холодною водою прорвало зранку, коли студенти саме прийшли на пари. Автомобіль Олени Михайлової, яка на восьмому місяці вагітності, був припаркований на бордюрі.

"Ми бачили, як почав провалюватися асфальт, і стала йти вода з-під землі. Машина зразу перехилилася на правий бік, і потім затягло уже як би під асфальт", - розповів студент Максим Жоголь.

Зараз власниця машини вже й не пам'ятає, як у паніці дзвонила татові, але радіє, що не застрибнула рятувати машину, коли її тільки почало затоплювати.

Рятувальники, за совами свідків, не квапилися - перша машина пожежників приїхала через 30-45 хвилин.

Однак, рятувати майно заходилися дуже обережно, щоб не понівечити ще більше.

Автівку, яка коштує $ 30 тис. п'ять годин витягало близько трьох десятків людей і десять одиниць спецтехніки.

Витрати за порятунок машини МНСники пообіцяли взяти на себе. Решта лягає на плечі власника. Кажуть, що припаркована вона була не за правилами.

"За п'ять років мого навчання тут всі залишають машини, тобто ніякого знака ніколи нічого не бачила", - каже на це автовласниця Олена.

Водоканал у свою чергу відхрестився ще вправніше - винні не старі труби, а машина, що на них тиснула: "Від того, що машина там стояла і перетиснула".

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова.

У Києві в асфальті утворилася величезна діра

У Києві в асфальті утворилася величезна діра

Повʼязані теми:

Наступна публікація