Архітектурна інспекція заявила про незаконність облаштування кафе у Будинку профспілок

Архітектурна інспекція заявила про незаконність облаштування кафе у Будинку профспілок

Архітектурна інспекція чекає на письмове звернення, аби розпочати перевірки / Фото: Фото Дмитра Фурдака/ТСН

Розпочинати позапланову перевірку приміщення установа може лише після відповідного запиту.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розставила крапки над "і" у питанні скандального відкриття кафе L'Kafa у Будинку профспілок у центрі Києва: установа не реєструвала жодних документів на реконструкцію приміщень Будинку профспілок під кафе, тому сьогодні цей об'єкт експлуатується незаконно. Про це йдеться у заяві інспекції.

Втім, закрити заклад не так просто. Держархбудінспекція може здійснити позапланову перевірку об'єкта тільки на підставі письмового звернення фізичних, юридичних осіб, громадських організацій, депутатів усіх рівнів. Таких заяв в установу досі не поступало.

Лише після звернення Департамент ДАБІ у м. Києві негайно розпочне перевірку правомірності облаштування закладу і виявить, на підставі яких договірних документів, зокрема, договорів оренди приміщення, відбулося розміщення закладу громадського харчування в Будинку профспілок.

За результатами перевірки ДАБІ визначить міру відповідальності замовника реконструкції за порушення містобудівних норм, стандартів та правил і притягне його до відповідальності.

Напередодні зі скандального кафе зняли вивіску, яку не погодили з "Київрекламою". Однак у КМДА зазначили, що закрити кафе не можуть, бо будівля не знаходиться у муніципальній власності. Вирішити це питання, за словами чиновників міськадміністрації, може лише архітектурно-будівельна інспекція.

У відреставрованому Будинку профспілок відкривають ресторан російської мережі

У відреставрованому Будинку профспілок відкривають ресторан російської мережі

Повʼязані теми:

Наступна публікація