Антимайданівці мовчки підспівують гімн Партії регіонів і не можуть підрахувати кількість прибічників

Антимайданівці мовчки підспівують гімн Партії регіонів і не можуть підрахувати кількість прибічників

На підтримку Антимайдану щодня приїздять люди

Прихильників Партії регіонів харчують тричі на день. 

У Маріїнському парку противників Євроінтеграції щодня більшає, принаймні, так запевняють самі організатори мітингу. Учора вранці люди з регіонів з'їжджалися у Київ великими групами. Тому протестний майданчик навіть планують розширяти. Щоправда, кількість учасників акції організатори нараховують різну, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Діжки із багаттям для обігріву, гарячий чай та польова кухня – мешканці Маріїнки впевнені, що своє наметове містечко організували не гірше, ніж їхні євроопоненти. Харчуються кашами із тушонкою. Годують мітингувальники тричі на день. Кухня працює з 7 ранку до 8 вечора, бо ж у кухарок є чітко визначений режим роботи. Також від холоду активісти захищаються запальними танцями.

Дехто із мітингувальників не живе у наметовому містечку, а знімає квартиру у Києві. Зізнаються, що це дорого, проте у столиці захищають мир, добробут і щастя для дітей. Вчора вранці до антимайданівців приїхала підмога з регіонів. Чоловіки із Миргороду запевняють, що разом із ними приїхало ще півсотні. Кажуть, що приїхали добровільно через свавілля у власному місті.

Люди приїздять масово кожного дня, запевняють організатори. За підрахунками одних, вдень антимайданівців було тисяч 20, інші нарахували вдвічі більше. Проте кількість місць у наметах – обмежена кількість: лише 300 чоловік там можуть відпочити.

У Маріїнському парку противників Євроінтеграції щодня більшає

У Маріїнському парку противників Євроінтеграції щодня більшає

В наметі один із організаторів облаштував міні-штаб і навіть власноруч повісив портрет Президента.

Учасники провладного мітингу, як і їхні опоненти на Майдані, теж виконують гімни. Разом із державним лунає гімн Партії регіонів. Щоправда, учасники мітингу підспівують мовчки.

Нагадаємо, що раніше у Маріїнському парку тележурналістів закидали камінням

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація