Amnesty International закликала Кличка забезпечити безпеку Маршу рівності

Amnesty International закликала Кличка забезпечити безпеку Маршу рівності

Ілюстрація / Фото: Reuters

Дослідники Amnesty International сподіваються, що Марш рівності відбудеться без конфліктів.

Amnesty International в Україні та міжнародна громадськість звернулись з відкритим листом до мера Києва Віталія Кличка, закликаючи висловити свою підтримку Маршу рівності та забезпечити безпеку його учасників.

Дослідники Amnesty International будуть моніторити перебіг маршу.

"Ми сподіваємося, що цьогорічний прайд відбудеться без насильства та конфліктів", - зазначила Оксана Покальчук, директор Amnesty International в Україні.

Вона зауважила, що підтримка представників влади надзвичайно важлива, адже саме заяви офіційних осіб впливають на громадську думку та здатні запобігти проявам насильства.

Підписанти листа закликають Віталія Кличка публічно підтримати право кожного на свободу самовираження та свободу мирних зібрань.

Нагадаємо, що п'ятий міжнародний форум ЛГБТ "КиївПрайд-2016" відбудеться 6-13 червня 2016 року у місті Київ під гаслом "За вашу і нашу безпеку!". 12 червня відбудеться традиційний Марш рівності – мирна правозахисна хода на підтримку ідей особистої і суспільної безпеки, прав людини та недискримінації. 

нагажаємо, що раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що під час проведення у столиці Kyiv Pride 2016 учасники ЛГБТ-параду будуть у безпеці. При цьому, Кличко сподівається, що жодних "бурхливих дій" у столиці на час проведення параду не буде. 

Нагадаємо, Україна посіла 44 місце з 49 за рівнем дотримання рівноправ'я стосовно представників ЛГБТ-спільноти. Україна опинилася у десятці найгірших, зайнявши шосту сходинку. Рівень дотримання прав та свобод ЛГБТ-спільнот у країні оцінили у 13,3%.

права ЛГБТ

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація