Акула з київського ТЦ їсть форель та лікується, а ніс розбила через митників та глядачів

Акула з київського ТЦ їсть форель та лікується, а ніс розбила через митників та глядачів

Київську акулу пообіцяли вилікувати

Акулу Біг Джон лікують антибіотиками та маззю

Акулу зі столичного центру розваг пообіцяли вилікувати. Зараз у неї розбитий ніс - в цьому винні митники і глядачі, які злякали рибину своєю увагою, йдеться в сюжеті ТСН.

Екологічна і ветеринарна інспекції провели перевірки і з'ясували: так добре, як цій акулі, в Україні не живеться нікому.

"На хвості я нічого не побачив, я обдивився її добре - вона непогано себе почуває. Годують її, дай Боже кожному, щоб так годували", - розповів заступник головного державного інспектора охорони довкілля Києва Володимир Боровик.

Акулу звати Біг Джон. І їсть вона лише форель.

Власник акваріума - російська компанія. На утримання його в Україні вона витрачає кількасот тисяч гривень щомісяця. Її коштом лікують і рани Біг Джона - антибіотиками та маззю.

"Ми робимо аналізи кожен день – ні стафілокока, ні зараження крові у нього немає", - заявляє відповідальний за акваріум Сергій Фурзиков.

В Україну акулу, спійману у Флориді, привезли з Голландії. І, як кажуть нинішні господарі, уже поранену. Рибу начебто злякали українські митники.  А опісля - ще й глядачі.

Площа акваріума 75 квадратних метрів. Плюс ще 300 кубометрів  підсобки. Власники кажуть: це лише через заломлення дзеркал здається, що плавати акулі  ніде.

Чому риба, яка поранилася від уваги, нині в такому стані екологи не розуміють.

Українські захисники тварин вже написали листа до найбільшого у світі Балтиморського акваріума, де поранені акули живуть в умовах наближених до природних. Там мають відповісти, що потрібно для комфортного життя великої акули в неволі .

Утім, навіть якщо з'ясується, що тут акулі таки непереливки, кажуть правозахисники, переселяти її ніхто не буде. Хіба що у рибний ресторан.

Раніше повідомлялося, що уновому київському ТЦ живу акулу змушують страждати від болюЩодня подивитися на страждання істоти приходять сотні людей.

Акулу зі столичного центру розваг вилікують

Акулу зі столичного центру розваг вилікують

Повʼязані теми:

Наступна публікація