Активістку КУПР на руках занесли в автозак за "підхід" до комуністів

"Купрівці" запевняють, що йшли малювати в Ботанічний сад.

На Хрещатику під час першотравневої демонстрації  представниками Коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР) намагалися перешкодити ході прихильників Компартії.

Як повідомляє кореспондент ТСН, активісти підбігли до колони, викрикуючи "Які ви трудящі!"

Правоохоронці моментально зреагували і вивели двох активістів під руки, а дівчину, яка намагалася чинити опір, на руках понесли до автозаку. При цьому руки активістки були вимазані жовтою і синьою фарбою - її вона хлюпнула на один з транспарантів комуністів.

Коли дівчину несли, вона питала, за що її затримують, адже вона йшла малювати магнолії. Всіх трьох повезли до Шевченківське райуправління міліції Києва. Зазначимо, що інцидент не зупинив ходу прихильників КПУ.

Лідер КУПР Сергій Мельниченко на своїй сторінці у Facebook написав, що активісти "мирно йшли" Хрещатиком, маючи намір відсвяткувати свято в Ботанічному саду.

"У руках у деяких активістів були тільки чисті ватмани для малювання. На них не було нічого написано, жодних гасел тощо. На них активістки збиралися малювати магнолії у Ботанічному саду", - запевняє лідер КУПР.

Тим часом у МВС Києва заявили, "декілька молодиків намагалися завадити учасникам ходи Хрещатиком та вчинити протиправні дії".

"Працівники міліції, які задіяні на охорону громадського порядку відреагували миттєво та не допустили правопорушень. Затримано трьох осіб. Зараз вони доставлені до Шевченківського райуправління міліції Києва з метою з'ясування обставин події та складання процесуальних документів для їх притягнення до відповідальності", - зазначили у повідомленні.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

Правоохоронці власноруч віднесли до автозаку волаючу активістку КУПР

Правоохоронці власноруч віднесли до автозаку волаючу активістку КУПР

Повʼязані теми:

Наступна публікація