Активісти розповіли про зникнення понад двох десятків людей на Грушевського

Активісти розповіли про зникнення понад двох десятків людей на Грушевського

Зниклих активістів шукають їх побратими

Зниклих людей шукають у столичних райвідділках.

За даними Євромайдану, зникли понад два десятки людей, активістів затримували на вулиці Грушевського, - йдеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

Одному із них, львівському студенту Мар'яну Гавриліву, кілька годин тому вдалося додзвонитися до друзів. За його словами, всіх активістів замість райвідділку, вивезли за місто. Правоохоронці, за його словами, роздягли всіх затриманих до пояса, кинули в сніг, били і зараз тримають в автозаку.

Є відомості про ще одного затриманого "Беркутом". Це івано-франківський студент-математик Олександр Костур. Він зник після допиту, телефонним свідком якого стала його тітка, адже телефон Костура під час затримання був увімкнутий. Де саме проводився допит, наразі невідомо. адже активісти перевірили кожен столичний райвідділок і юнака з таким прізвищем не знайшли.

За даними прес-служби МВС, тільки учора правоохоронці затримали понад 70 активістів Майдану. Більшості із них вже висунуто звинувачення у масових заворушеннях. Ще 18 обрано запобіжний засіб у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, що у міліції кажуть, що знайшли всіх зниклих після розгону Євромайдану

Зникли більше двох десятків затриманих активістів Майдану

Зникли більше двох десятків затриманих активістів Майдану

Повʼязані теми:

Наступна публікація