Активісти кладуть плитку у центрі Києва і відносять на склад коктейлі Молотова

Активісти кладуть плитку у центрі Києва і відносять на склад коктейлі Молотова

На Майдані почали прибирання / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Кияни розпочали прибирання в урядовому кварталі.

Мешканці столиці потроху оговтуються після пережитого. В урядовому кварталі кладуть плитку, відновили рух на Грушевського, йдеться в сюжеті ТСН

На Майдані Незалежності взялися за віники та лопати. Туди, де довгий час тривало протистояння, повертаються мешканці та офісні працівники.

Мішки повні коктейлів Молотова, попри те, що в них вже нема потреби, активісти викидати не квапляться. Поки що відносять на склад.

Угору по Грушевського взялися за молотки. Те, що слугувало зброєю, повертають на місце. На Майдані, тим часом, вже запрацювали банки, магазини та деякі кав'ярні.

Натомість більшість бутиків, кафе та частина Головпоштамту в полоні. Після пожежі в будинку Профспілок тут облаштували штаб та прихисток для самооборони. Перевірити чи все гаразд пускають,але знімати - зась.

На Майдані метуть, шкребуть та вичищають.

Кияни почали генеральне прибирання міста

Кияни почали генеральне прибирання міста

"Європейська держава, порядок має бути  на першому плані. Сміття, сніг, що можемо, те забираємо", - прокоментував один з активістів.

Барикади чіпати не будуть. Їх навпаки збираються укріплювати. Зараз головне завдання - вивезти весь бруд.

Нагадаємо, а тим часом звільнену від мітингувальників КМДА відновлюватимуть ще два тижні. У приміщенні працюють фахівці, які оцінюють збитки.

Журналіст ТСН, Алла Хоцянівська

Повʼязані теми:

Наступна публікація