Акт залучення уваги. У Мін'юсті розказали свою версію "заколоту" в Лук'янівському СІЗО

Акт залучення уваги. У Мін'юсті розказали свою версію "заколоту" в Лук'янівському СІЗО

Фото: УНІАН

Екс-торнадівцю пришили відрізане вухо. 

Колишні бійці "Торнадо" не вчиняли неправомірних дій щодо співробітників Лук'янівського СІЗО у Києві.  Про це повідомив заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

За його словами, один з підслідних намагався привернути увагу конвоїрів та відрізав собі частину вуха.

"До СІЗО вчора були доставлені підслідні, які проходять у справі "Торнадо", колишні бійці батальйону "Торнадо". Один з підслідних, який був не згоден з ходом слідства і ходом судових засідань, почав висловлювати своє невдоволення, що їхню позицію не чують і не сприймають, після цього вчинив акт залучення уваги до своєї позиції - відрізав собі частину вуха ", - наводить "Інтерфакс-Україна" слова Чернишова.

Він наголосив, що агресивних дій чи нападів на співробітників СІЗО не було. Чернишов додав, що після інциденту "торнадівця" доправили до лікарні, де йому пришили вухо, а потім знову доправили до СІЗО.

"Після цього підслідних розподілили по камерах і станом на зараз ситуація під контролем, стан" "торнадівця" задовільний", - резюмував заступник міністра. 

Нагадаємо, раніше речник Національної поліції Ярослав Тракало повідомляв, що боєць розформованої спецроти "Торнадо" напав на конвоїра . Після конфлікту екс-боєць Максим Глєбов порізав собі вухо. Зробив він це начеб-то через знущання над ним у ізоляторі. До СІЗО викликали швидку. Адміністрація буцегарні побоювалася, що медика візьмуть у заручники. Під конвоєм Глєбова шпиталізували.

Близько опівночі, за словами правоохоронців ситуацію вдалося владнати - усіх затриманих розвели по камерах. Справу на торнадівців завели ще влітку 2015-го. Бійцям закидають катування, перевищення службових повноважень та створення злочинного угруповання. 

У Лук'янівському СІЗО боєць розформованої спецроти "Торнадо" напав на конвоїра

У Лук'янівському СІЗО боєць розформованої спецроти "Торнадо" напав на конвоїра

Повʼязані теми:

Наступна публікація