Аеропорт "Бориспіль" поповнився новеньким та надсучасним "Боїнгом"

Аеропорт "Бориспіль" поповнився новеньким та надсучасним "Боїнгом"

В Борисполі з’явився новий Боїнг

В парку авіакомпанії це вже 35 літак.

Надсучасний пасажирський літак прилетів у п'ятницю в Бориспіль із американського Сіетла. Через кілька днів він возитиме українських пасажирів на найпопулярніших напрямках.

До кінця року найбільша авіакомпанія України  обіцяє придбати ще 6 подібних літаків, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За традицією, новий літак обмивають. Новачок Боїнг 737-900 проїжджає крізь водяну арку і зупиняється навпроти терміналу.

У 90-ті роки українські авіакомпанії купували здебільшого вживані літаки, потім почали з'являтися нові машини і от нарешті український пасажир отримав не просто новий, а й надсучасний літак нової генерації.

Відрізнити новий Боїнг від старих можуть лише фахівці, але  насправді це різні машини, переконує старший  пілот-інструктор авіакомпанії. Сучасне крило, потужніші двигуни, найновіша електроніка, яка тепер контролює і коригує параметри роботи усіх систем. У кабіні жодного аналогового приладу - лише комп'ютери.

В парку авіакомпанії це вже 35 літаків. До кінця року планують придбати ще 6 авіалайнерів. 

"Неможливо здійснювати такі темпи росту без проблем, але ми їх визнаємо і ми з ними боремося, зокрема  боремося шляхом отримання нових літаків"  - каже президент авіакомпанії МАУ Юрій Мірошников

Проблема ще й в терміналі "Д",в аеропорту Бориспіль, куди їх нещодавно перевели, зазначає Юрій Мірошников.  Він не надто придатний для прийому транзитних пасажирів, тому затримки з рейсами бувають і з цієї причини. 

Натомість, в авіакомпанії сподіваються, що з приходом нового керівництва в аеропорту Бориспіль все налагодиться.

Раніше повідомлялося, що "Боїнгом" з українцями, який загорівся під час зльоту, займеться Туреччина.

В Борисполі з’явився новий Боїнг

В Борисполі з’явився новий Боїнг

Повʼязані теми:

Наступна публікація