Адвокати звільнених автомайданівців позиватимуться до Європейського суду

Адвокати звільнених автомайданівців позиватимуться до Європейського суду

Прокуратура дозволила автомайданівцям на час слідства вийти з СІЗО

Юристи хочуть перетворити обвинувачених на потерпілих і покарати міліцію.

Апеляційний суд Києва випустив іще п'ятьох автомайданівців, затриманих "Беркутом" у ніч проти 23 січня в центрі Києва. Утримання під вартою всім було замінено на м'якший запобіжний захід – домашній арешт, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

При цьому перебувати вдома звільненим з-під варти хлопцям доведеться лише в нічний час. Удень вони мають право виходити на вулицю.

Прокурори свою лояльність пояснюють тим, що уважно вивчили матеріали справи та не побачили причин тримати автомайданівців під вартою.

"Дані, здобуті під час досудового розслідування, враховані дані, здобуті про осіб, тому на даній стадії вирішено, що такий, найбільш тяжкий запобіжний захід, як тримання під вартою, є недоцільним", - заявив прокурор у справі Євген Власов.

Захисники потерпілих кажуть, що вже зібрались адвокатською групою та мають намір доводити в судах, що їхні підзахисні насправді є потерпілими.

"Ми будемо подавати в Європейський суд обов'язково скаргу про те, що нелюдське поводження з людьми. В даному випадку ми будемо подавати численні свідчення про злочин, який скоїли представники правоохоронних органів. Ви ж бачили: били, катували", - каже юрист Віктор Колбанцев.

Кількома днями раніше повідомлялося, що апеляційний суд залишив "екстремістів" з Грушевського під вартою.

Апеляційний суд випустив іще п'ятьох автомайданівців

Апеляційний суд випустив іще п'ятьох автомайданівців

Повʼязані теми:

Наступна публікація