Адвокати вимагають відсторонення судді, яка звільнила з-під варти підозрюваного у смерті майданівців

Адвокати вимагають відсторонення судді, яка звільнила з-під варти підозрюваного у смерті майданівців

Суддя відпустила ймовірного вбивцю майданівців

"Беркутівець" вийшов на волю завдяки хорошій характеристиці.

Відсторонення судді Печерського суду Світлани Волкової від виконання обов'язків та перевірку її діяльності вимагають адвокати "Небесної сотні". Напередодні суддя звільнила із зали суду заарештованого майора розформованого "Беркуту" Дмитра Солодовника. Його обвинувачують у масових розстрілах на Майдані Незалежності, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Майора Дмитра Садовника з-під варти звільнили за кілька днів до передачі справи в суд. Його обвинувачують у тридцяти дев'яти вбивствах під час масових розстрілів у лютому на Майдані Незалежності. Нині в розшуку перебувають 20 обвинувачених беркутівців та адвокати "Небесної сотні" побоюються, що звільненням Садовника справу по вбивствах просто спускають на гальмах.

Садовник вийшов на волю прямо із зали суду. Так ухвалила Світлана Волкова, суддя Печерського суду, попри інше рішення - арешт до 27 вересня. Генеральна прокуратура пригрозила апеляцією. "Беркутівця" звільнили під домашній арешт з 23 до 7 ранку. Удень він цілком вільний у своїх діях. Підстава - хороша характеристика. Адвокати "Небесної сотні" підозрюють, що таке рішення судді могло бути не самостійним, бо напередодні Світлана Волкова двом підозрюваним подовжила арешт.

Адвокати на суддю написали скарги в прокуратуру. Але суддівська система досі має неабиякий імунітет. Вища кваліфкомісія суддів досі працює в старому складі. Вища рада юстиції, орган що подає на звільнення суддів, досі не працює. Новообраних членів - скасовано через суд.

Нагадаємо, що раніше "беркутівця", якого підозрюють у вбивстві 39 майданівців, звільнили з-під варти через жінку і дітей

Кореспондент ТСН Валентина Доброта.

Відсторонення судді Печерського суду вимагають адвокати Небесної сотні

Відсторонення судді Печерського суду вимагають адвокати Небесної сотні

Повʼязані теми:

Наступна публікація