9 людей постраждали внаслідок пожежі в Києві

9 людей постраждали внаслідок пожежі в Києві

Фото: flickr.com

Дим з першого поверху сягав аж до сьомого.

Загорання сталося в багатоповерхівці на Оболоні. Вщент вигоріла квартира на першому поверсі. Мешканці вище через значне задимлення були заблокованими. Їх евакуювали рятувальники. Серед потерпілих двоє діток. Їх доправили в лікарню, йдеться в ТСН.16.45.

Нажахані мешканці всього будинку зранку розгрібають наслідки нічної пожежі. Поліція, рятувальники, швидкі. Евакуювати довелося 35 мешканців з одного крила - від першого до останнього поверху. Дев'ятеро постраждали. З них двоє дітлахів. Отруїлися гаром. Потрапити у ймовірне місце займання виявилося не так уже просто.

"Це наявність горючих матеріалів, захламленість цієї квартири. Звичайно будівля стара, щілини, все це сприяє швидкому розповсюдженню вогню", - розповідають рятувальники.

За попередніми висновками рятувальників, загоряння сталося саме в приміщенні на першому поверсі. Закоротило електрокоробку. Вогню майже не було, а от диму стільки, що сягав аж до сьомого поверху. Наразі під питанням ще один факт - чи мали взагалі тут право жити люди. Адже раніше приміщення слугувало комірчиною для прибиральників.

Знайомі потерпілих називають приміщення квартирою, бо було повністю обжите. Мешканці нічого не мають проти двірників. Люди добрі, у дворі завжди чисто.

Тут припускають, через що могла не витримати мережа. Замість своїх основних функцій, доведення до ладу будівлі, житлово-експлуатаційна контора здає в оренду різним підприємствам приміщення на першому поверсі.

Керівники комунальників нічого не пояснюють. Лише лаються і тікають від камери. Наразі поліція перевіряє законність зайнятих на першому поверсі приміщень. Провину за перевантаження рятувальники найімовірніше покладуть на комунальне підприємство.

Повʼязані теми:

Наступна публікація