50 маленьких українців за пʼять днів вивчили музичну грамоту, щоб зіграти у храмі

50 маленьких українців за пʼять днів вивчили музичну грамоту, щоб зіграти у храмі

Діти дали концерт у Києві

Діти мали можливість пограти на всіх музичних інстументах. 

Півсотні маленьких українців вдалося опанувати музичні інструменти та хоровий спів лише за п'ять днів. Вони навчалися в Міжнародному музичному таборі, щоб у різдвяні свята дати концерт в одному зі столичних храмів, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Золоті дзвіночки, ксилофон, скрипку, віолончель, гітару та хоровий спів вони опанували за 5 днів. Успіхи продемонстрували у головному греко-католицькому храмі Києва. Півсотню школярів зі столиці та області підтримували професійні музиканти.

Навчити дітей музичній грамоті за кілька днів американці Констанції Фортунато вдається вже сорок років поспіль. Вперше вона це спробувала у Румунії, коли побачила, як жорстоко утримують дітей в одному із сиротинців. Узялася лікувати душевні рани малечі музикою. Останні 10 років Констанція працює і в Україні. В учні набирає і сиріт, і дітей із звичайних родин.

 

Інструменти для українського табору купили американські меценати, а заняття - безкоштовні. До дітей лише одна вимога: не пропускати уроки. Наприклад, киянин Андрій Макаров ходить займатися з пані Констанцією уже пʼять років. А Катерина Андрєєва з учів перейшла у викладачі. Каже, що за такий короткий термін навчити дітей музиці не складно.

 

Нагадаємо, що на Вінничині ціле село грає та співає кожного дня

Кореспондент ТСН Ганна Бока.

Півсотні маленьких українців форсовано опанували музичні хоровий спів заради концерту у храмі

Півсотні маленьких українців форсовано опанували музичні хоровий спів заради концерту у храмі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація