29-річний київський прокурор живе в елітних апартаментах та відпочиває у найдорожчих готелях

29-річний київський прокурор живе в елітних апартаментах та відпочиває у найдорожчих готелях

Євген Кудрявцев не зміг пояснити джерело свого розкішного життя. / Фото: Громадське ТБ

На скромну зарплатню Євген Кудрявцев веде розкішне життя, а його родина має серйозні зв'язки.

29-річний слідчий з особливо важливих справ київської прокуратури Євген Кудрявцев попри свою скромну зарплатню у 117 тисяч гривень на рік веде доволі нескромний спосіб життя.

Судячи з декларації, Кудрявцев їздить на позашляховику Land Cruiser Prado 2007 року випуску і живе у 5-кімнатній квартирі в житловому комплексі "Альпійський" на Протасовому Яру, де квартирами володіють члени родини колишнього голови СБУ Наливайченка та нинішнього голови МВС Авакова, йдеться у розслідуванні Слідство.Інфо.

Окрім того, Євген Кудрявцев разом із дружиною люблять подорожувати. Вони побували у Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лас-Веґасі, Мюнхені, Мерано. Судячи зі статусів у Facebook, у Нью-Йорку Кудрявцеви зупинялися в готелі The Plaza, найдешевший номер в якому коштує близько 22 000 гривень за ніч.

Коли журналісти запитали Кудрявцева, звідки у нього гроші на таке розкішне життя, він сказав, що усе є в декларації і якби щось було не так, то за нього взялася б Податкова.

Втім, з'ясувалося, що батько слідчого прокуратури Віктор Кудрявцев з 2000 по 2010 роки був заступником генерального прокурора України і встиг попрацювати з Потебеньком, Піскуном, Васильєвим, Медведьком і нинішнім генпрокурором Віктором Шокіним. Мати Євгена – юрист, його дідусь Віктор Кононенко – колишній суддя Верховного суду України.

Окрім апартаментів у Протасовому Яру, родина Кудрявцевих до березня 2015-го володіла і квартирою на Паторжинського, прямо навпроти СБУ, в самому центрі Києва. Нині сім'я є власником декількох маєтків і ділянок у Вишеньках, що під Києвом.

Родина активно займається бізнесом, а серед бізнес-партнерів може бути колишній радник екс-міністра енергетики-утікача Ставицького Євген Фельдшеров.

Зараз 29-річний Євген Кудрявцев проходить люстраційну перевірку. Оскільки під час Євромайдану він був заступником прокурора Солом'янського району, тож його мають звільнити.

"Та молодий і багатий правоохоронець має впливових родичів і серйозні зв'язки. Як показує досвід, саме вони, а не закон, можуть відіграти вирішальну роль у тому, чи збереже він своє тепле прокурорське крісло", - йдеться у розслідуванні Слідства.Інфо.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Люстрація від Зеленського
Наступна публікація