22-річна донька екс-прокурора Київщини "відхопила" квартиру майже за 6 мільйонів гривень

22-річна донька екс-прокурора Київщини "відхопила" квартиру майже за 6 мільйонів гривень

Безкоровайна мешкатиме у шикарній квартирі / Фото: Наші гроші

Помешкання розташоване в елітній новобудові.

Донька екс-прокурора Київщини Віктора Безкоровайного отримала квартиру в елітному житловому комплексі "Новопечерські Липки" у Києві.

Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на дані реєстру прав власності на нерухоме майно.

Квартира Василини Безкоровайної має площу 112 квадратних метрів. Розцінки забудовника "Будспецсервіс" на оселі площею понад 110 квадратних метрів стартують від 5,86 мільйона гривень.

Безкоровайна мешкатиме у шикарній квартирі / Фото: facebook.com/Novolipki

Квартиру на Безкоровайну оформили за угодою дарування у січні цього року. Тоді батько молодої дівчини ще працював на посаді прокурора Київської області. Звільнили Безкоровайного в кінці березня 2015 в рамках люстрації. Приводом стало те, що у 2011-2012 роках Безкоровайний працював заступником прокурора Києва.

Екс-прокурор не опублікував свою декларацію про доходи за минулий рік, що є порушенням закону про засади запобігання і протидії корупції. Безкоровайний також є співзасновником обслуговуючого кооперативу "Ясні зорі", зареєстрованого в Ірпені. Вартість котеджа в ньому складає 495 тисяч доларів.

Старший син Безкоровайного – Богдан – є прокурорм Печерського району столиці. Згідно із його декларацією про доходи, він отримав 78 тисяч гривень зарплати. Його дружина офіційно не мала жодних доходів. У Богдана Безкоровайного є квартира площею 110 квадратних метрів, а у його дружини - на 32 квадратних метра. Прокурор їздить на Infiniti M37x 2011 року, а на дружину записана Toyota RAV4 2008 року – вживаний автомобіль аналогічної моделі продають за 410 тисяч гривень.

Як повідомлялося раніше, нещодавно син глави МВС Арсена Авакова купив квартиру за мільйон доларів поруч із нардепом Олегом Ляшком. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація