14 людей стали жертвами грипу у Києві протягом минулого тижня

14 людей стали жертвами грипу у Києві протягом минулого тижня

Загалом у столиці від ускладнень грипу померли 29 осіб / Фото: УНІАН

Серед хворих майже половина - діти до 17 років. 

Із 24 січня по 31 січня у Києві від грипу померли 14 людей. Про це повідомляє прес-служба ГУ Держсанепідслужби у Києві.

Епідеміологічний поріг у столиці перевищений на 12,8%.

"Госпіталізовано 1037, дітей - 418. Померло за тиждень (із 24 січня до 31 січня 2016 року): 14", - йдеться у повідомленні.

Загалом у Києві зафіксували 35 976 хворих, серед яких 15 905 – діти віком до 17 років.

Загалом з початку епідеміологічного сезону від ускладнень грипу в Києві померли 29 людей.

Нагадаємо, після новорічних свят в Україні загострилась ситуація із захворюванням на грип, після чого місцева влада почала вводити карантин, закриваючи школи, дитячі садочки. Згодом у МОЗ оголосили про епідемію грипу.

"У групі ризику (діти до 5 років, вагітні жінки, люди віком від 65 років, люди з надмірною вагою, хворі на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, у кого є хронічні захворювання легенів та інші хронічні захворювання) наразі налічують 9 мільйонів осіб, з них провакциновано від грипу лише 120 тисяч. На жаль, такий низький рівень імунізації не забезпечує колективного захисту від хвороби", - зазначили в Міністерстві охорони здоров'я.

При цьому зростання захворювання впливає на виручку аптек, в яких українці скуповують будь-які засоби для боротьби з грипом. Лікарі-імунологи радять одразу звертати увагу на перші ознаки захворювання і не займатися самолікуванням. У цій ситуації надприбутки отримують аптеки, в яких українці скуповують всі лікувальні засоби.  

28 січня у МОЗ заявили, що з початку епідсезону, з 28 вересня минулого року, на ГРВІ та грип в Україні вже перехворіли 3 млн 17 454 особи, зареєстровано 129 летальних випадків.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація