Kyiv Photo Week об’єднав п’ять сотень світлин з портретів, пейзажів і фото в стилі ню

Дата публікації
Перегляди
848
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Kyiv Photo Week об’єднав п’ять сотень світлин з портретів, пейзажів і фото в стилі ню

Фотомитці з різних країн світу зібрались у Києві.

Вони фотографували і Ленона, і Леніна. Фотомитці з різних країн світу зібрались у Києві. Найбільша в Україні виставка світлин об’єднала портрети, пейзажі, абстракції і стиль ню, доведений до абсурду. Kyiv Photo Week об’єднав п’ять сотень світлин на трьох тисячах квадратних метрів, йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Аби зробити ці фото, українець Серж Седюков побував у трьох країнах протягом трьох років. Тепер у нього стирчать з голови Батьківщина-мати, оглядове колесо і Ленін.

«Це порушення композиції навмисно зроблене, щоб показати, що її можна порушувати красиво», - каже митець.

Портрет, пейзаж і ню: світові фотографи зібрались у Києві на найбільшій виставці світлин

Портрет, пейзаж і ню: світові фотографи зібрались у Києві на найбільшій виставці світлин

За півметра від Леніна - розташували Ленона. Цього разу власною світлиною автор задоволений менше.

«Коли ви фотографуєте відомих людей, дуже важливо не нервувати, тому що починає все труситися, саме так і сталося – тому так, це Джон Ленон, але це не краща моя фотографія», - каже фотограф.

В об’єктиві Гісберта Ханекроота побували АВВА, Девід Боуї, Мік Джагер і ще десятки зіркових прізвищ. Але сам фотограф зіркою себе не відчуває.

«Ви маєте бути дуже поганим фотографом, щоб не зробити гарні знімки Девіда Боуї чи Міка Джагера – настільки вони харизматичні», - запевняє чоловік.

Всі його світлини зроблені на плівку, цифрову камеру тримає лише у подорожах. Але каже, зробити гарний кадр, реально і на телефон, просто не кожний на це здатний.

Фотографії, заради яких автор не їв два тижні і ледь не загинув - і голова єдинорога, батарея та оголена жінка - на одній світлині.

Повʼязані теми:

Наступна публікація