Квартири для постраждалих від вибуху на Позняках: Кличко розповів, хто займатиметься ремонтами

Квартири для постраждалих від вибуху на Позняках: Кличко розповів, хто займатиметься ремонтами

Фото: УНІАН

Мер Києва зазначив, що місто працює над оперативним відновленням документів постраждалих мешканців будинку на Позняках.

Київська влада розв'язуватиме питання з ремонтами у квартирах, які отримали постраждалі мешканці будинку на Позняках. Місто також оперативно відновлює документи для мешканців будинку.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Telegram.

За його словами, місто працює над оперативним відновленням документів постраждалих мешканців будинку на Позняках, де минулої неділі стався вибух. Це відбувається для того, аби люди якнайшвидше отримали грошові компенсації, які вже виділила столична влада (від 50 до 100 тисяч гривень на родину), додав Кличко.

"Щодо нового житла, сертифікати на яке має видати постраждалим президент України, у разі необхідності здійснення там ремонту, міська влада візьме на себе вирішення цього питання", - написав мер міста.

Нагадаємо:

  • Сьогодні, 25 червня, президент України Володимир Зеленський вручив ключі від нових квартир 12 родинам, які постраждали від вибуху на Позняках у Києві. Квартири наразі отримали найбільш постраждалі родини – там, де є травмовані вибухом або малі діти тощо. 
  • Вибух у десятиповерховому будинку на Позняках стався вранці 21 червня. У результаті було зруйновано п'ять поверхів будівлі. 
  • З-під завалів будинку рятувальники дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє із них - родина 18-річної Анастасії Недашковської. Дівчина одночасно втратила батька, матір та брата. 
  • Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, наімовірніше, спровокувала газова суміш. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація