Курив "траву" і працював у будівельній компанії: що відомо про батька, який спалив 6-річного сина

Курив "траву" і працював у будівельній компанії: що відомо про батька, який спалив 6-річного сина

Курив "траву" і працював у будівельній компанії: що відомо про батька, який спалив 6-річного сина

Фото: Фото Олени Гущик/ ТСН (https://tsn.ua/)

Багато знайомих були шоковані, дізнавшись про трагедію і про роль батька у ній.

Батько-вбивця шестирічного хлопчика в Києві працював у будівельній компанії. Друзі кажуть, що його самого в дитинстві виховував батько, поки мама була на заробітках в Італії. У сім'ї є квартири неподалік від місця трагедії.

Про це пише "Обозреватель".

Сусіди розповіли, як дитину, яка вмирала, рятували пожежники, а поліція кілька годин не приїжджала на виклик.

Як зазначає видання, матір дитини і матір убивці живуть поруч. У будинку на вул. Данченка, що у спальному районі на Виноградарі в Києві, поки що не знають, що маленький 6-річний хлопчик Данило, якого днями вбив і підпалив власний батько, жив саме тут. За збігом обставин, у першому корпусі 25-поверхівки на 17-му поверсі живе мати хлопчика Вікторія, а через під'їзд, у 3-му корпусі – її свекруха і мати чоловіка, Олександра К., який скоїв цей страшний злочин.

"Так, я цього чоловіка пам'ятаю, він приходив сюди", – каже одна з мешканок під'їзду і знизує плечима, немов від холоду. "Як страшно, біда просто поруч ходить", – додає жінка.

Данила тут пам'ятають невиразно. На подвір'ї дітей дуже багато, іноді він гуляв тут із нянею, з якоюсь жінкою.

Того дня, 5 жовтня, Данило також гуляв у дворі з нянею, яка забрала його з англійської. Тоді до них сюди, на вулицю Данченка, з'явився батько Олександр. Він забрав дитину до себе, на проспект Правди, 31-А. Сказав, що хоче побути з ним.

Батьки вже були розлучені. Олександр не платив аліменти і Вікторія подавала на нього до суду. Останній же розгляд між ними стосувався рішення про те, з ким житиме син.

Як розгорталася трагедія

Коли Вікторія приїхала на пр. Правди по дитину, не було ще й 16:00. "Ми повернулися додому приблизно в цей час, вийшли з ліфта, а ця мама з двома трохи старшими чоловіками й молодшого віку сідали в ліфт. Тоді ще не було криків. А вже приблизно о 19:00 ми відчинили двері в коридор, а там вони вже бігали, кричали: "Відчини двері! Де дитина?!", – розповідає сусідка Світлана.

Повʼязані теми:

Наступна публікація