Кров, сльози і кримінал. ТСН проінспектувала залізничний вокзал столиці і з'ясувала, чому поліцейські безсильні у боротьбі з волоцюгами та безхатьками

Кров, сльози і кримінал. ТСН проінспектувала залізничний вокзал столиці і з'ясувала, чому поліцейські безсильні у боротьбі з волоцюгами та безхатьками

Фото: donpress.com

Нині проти 16 кишенькових злодюжок відкрито кримінальні справи.

У четвер, 5 березня, вдень столична поліція спільно із соціальними службами влаштували спільний рейд, щоб запропонувати допомогу бездомним і показати, як впорядкували київський залізничний вокзал. ТСН напередодні їхньої перевірки вирушила туди і порівняла, що відбувається на станціях не лише під час рейду із чиновниками, а й коли візит неофіційний.

Про банди, які роками орудують на вокзалі та волоцюг, які ціною власного здоров'я їм допомагають, у сюжеті ТСН.19:30.

Сьогодні, у день рейду, на вокзалі ідеальний порядок. Людей без постійного місця проживання соцпрацівники знаходять лише за територією приміщення і кличуть до соціального прихистку. Але один із чоловіків каже, що вже був там, але його нібито вигнали звідти. 

Поліцейські розповідають, що пасажири постійно скаржаться на безхатьків, але окрім адміністративної відповідальності покарати їх жодним чином не можна.

Кров, сльози й кримінал: чи можливо навести лад на столичному залізничному вокзалі

Кров, сльози й кримінал: чи можливо навести лад на столичному залізничному вокзалі

Головний поліцейський вокзалу каже, що найбільшою бідою, є не стільки безхатьки, які ночують там, а скільки ті, хто займаються крадіжками. Наразі відкрито кримінальних справ на 16 кишенькових злодюжок. Але поліцейські зізнаються, що після кожного масового затримання доводиться робити прибирання. Бо ті під час затримання поводяться неадекватно й влаштовують у відділках перекури з танцями.

"За законодавством ми не маємо права понад три години тримати їх у себе у відділку, тому ми з ними працюємо, спілкуємось, дізнаємось їхню мету перебування на вокзалі і потім вони покидають цей відділ", - кажуть правоохоронці.

На перевірку вокзалу ТСН поїхала спільно з активістом Сергієм Бондарем, який нічні пригоди транслює у соцмережах. Чоловік знаходить злодюжок та примушує повертати гаманці власникам. 

Активіст розповідає, що зловмисники вигадали схему, поки одні волоцюги відверто провокують поліцейських на Південному вокзалі або б'ються між собою безхатьки, таким чином відволікаючи увагу, паралельно на Центральному можуть працювати злодюжки.

Наталя Нагорна 

Повʼязані теми:

Наступна публікація