Криваве вбивство на Подолі. Жертві зрізали брови і лишили біля тіла гральну карту

Криваве вбивство на Подолі. Жертві зрізали брови і лишили біля тіла гральну карту

Фото: Київ Оперативний

Ні поліція, ні сусіди не наважуються розповідати, хто живе у квартирі, до якої тягнувся кривавий слід.

Чоловік, який бачив тіло жертви кривавого вбивства на Подолі у Києві, розповів, що вбитого скоріш за все зарізали, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Свідок не побажав показувати свого обличчя на камеру. Він повідомив, що на тілі вбитого були тюремні татуювання, а в квартирі, напевне, грали в карти.

"Було три-чотири ножові поранення в ногу. Три удари. І брови зрізані. Там хлопці в карти грали. Була залишена якась карта - окремо лежала в крові", - розповів чоловік.

Поліція відкрила кримінальне провадження за навмисне вбивство. Та нікого поки що не затримала.

В історичному районі Києва знайшли убитого чоловіка з ножовими пораненнями

В історичному районі Києва знайшли убитого чоловіка з ножовими пораненнями

На місці досі працюють експерти, а правоохоронці не розкривають деталей розслідування. Тож невідомо, чи загиблий сам вийшов на вулицю чи його витягли. Слід крові тягнеться від квартири №4 на другому поверсі через увесь під’їзд аж надвір.

Особу потерпілого встановлено. Це 48-річний уродженець Херсонської області. Його професія невідома. Чому він перебував саме в цій квартирі, також невідомо.

Точно відомо, що жертва не жила в будинку на вулиці Костянтинівській, де сталося вбивство.

Будинок примітний тим, що мешкають тут не тільки пересічні кияни, а й колишні судді. Периметр обладнано відеокамерами. А от які люди живуть в квартирі №4, ким працюють, сусіди і поліція говорити не бажають. 

Нагадаємо, що вбивство на Подолі сталося вночі проти 7 січня. Мешканці будинку розповіли, що слід веде до квартири за номером чотири, звідки постійно лунає гучна музика, а гості завжди розпивають алкоголь. 

Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація