Кривава ДТП на "Героїв Дніпра": всі водії озвучили свої версії

Кривава ДТП на "Героїв Дніпра": всі водії озвучили свої версії

Фото: ТСН

Тепер у ситуації розбиратимуться юристи і слідчі.

У Києві маршрутний автобус наїхав на людей, які вишли до тролейбуса на околиці міста поблизу ринку "Героїв Дніпра". Водії маршруток, тролейбуса та пасажири висунули одразу кілька версій трагедії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наразі відомо, що тролейбус зупинився на другій смузі, пасажири виходили та заходили крізь припарковані в першому ряду маршрутки, аж раптом опинилися між двома "Богданами", ніби в лещатах. Унаслідок цього 64-річна жінка загинула на місці, її на рік старший чоловік помер по дорозі до лікарні. Іще одного потерпілого лікарі доправили до лікарні швидкої допомоги. "Забій грудної клітини", - пояснив старший лейтенант поліції Олександр Марченко.

У Києві маршрутне таксі наїхало на людей, які йшли до тролейбуса

У Києві маршрутне таксі наїхало на людей, які йшли до тролейбуса

За версією керівника маршруту 402, все було так: його маршрутка стояла на зупинці, на другу смугу підїхав тролейбус висадити пасажирів. Тільки-но люди вийшли - на них наїхав інший "Богдан" – з 464-го маршруту. Люди стали прошарком між двома автобусами. "Стояв "Богдан" на вигрузці, відчув поштовх у машину. Він вийшов, подивився – ДТП ніби незначна. Тому водію каже: ну що там? Та все нормально. Він розвернувся, закрив двері та поїхав", - каже Петро Павленко.

Такої версії дотримуються і деякі свідки аварії, котрі додають, що водій "Богдана" під'їжджав на зупинку на чималій швидкості. "Тролейбус зупиняється, люди виходять – а цей летить і все", - твердить очевидець. За місце зупинки тролейбуса заступаються керівники депо, які твердять, що в першій смузі стояли маршрутки та легковики, а в такому випадку електротранспорт може висадити пасажирів далі від узбіччя. "Він не мав можливості під’їхати до зупинки. Маршрутка підлізла під тролейбус і відбулося те, що відбулося", - каже начальник безпеки руху Куренівського тролейбусного депо Олександр Бурлака.

ТСН знайшла водія маршрутного таксі, на якого всі нарікають. Він пояснив, що стояв на зупинці ще до того, як під’їхав тролейбус. Із маршрутки теж виходили пасажири. "Попереду стояв автобус. Я став, чекав, поки він від’їде. Мені здається, що він здав задній ход. Я висадив людей, і стояв. Рухатись вперед я не міг ніяк", - твердить водій Сергій Шевельов. Його версія подій така: після того, як люди вийшли із салону, і на другій смузі вже зупинився тролейбус, водій іншого автобуса почав здавати назад. Подати будь-який сигнал Сергій нібито не встиг. Далі водій вибіг на вулицю та почав допомагати людям, а шофер, що скотився назад, поїхав геть. "Це потім його вже знайшли. А чого він навіть не вийшов подивитися, що в нього позаду твориться, я не знаю", - розповів Шевельов.

Кермувальника, який утік із місця події, справді знайшли на іншому кінці району, після чого всіх водіїв доправили на експертизу на стан сп'яніння. Юристи кажуть, що до водія тролейбуса запитань найменше, бо його місце для зупинки було зайняте маршрутками та легковиками. "Залишається слідству встановити, хто все ж таки із цих двох маршруток рухався – чи та, що скотилася, чи та, що під'їжджала. Реальне позбавлення волі знаходиться в проміжку 10 років", - каже правник Ярослав Куц.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація