Крадії елітних авто у столиці можуть вислизнути з рук правоохоронців через судове рішення

Крадії елітних авто у столиці можуть вислизнути з рук правоохоронців через судове рішення

Прокуратура вважає розмір застави для підозрюваних невиправдано малим.

У столиці затримали крадіїв елітних автомобілів, котрі здійснили не менше десяти вдалих спроб заволодіння чужим майном. Банду затримували на заправці у Білій Церкві через півгодини після крадіжки Audi вартістю 2 млн гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Затриманим чоловікам 30 і 40 років, обидва з кримінальним досвідом. Правоохоронці давно їх шукали, надто обережними були ділки. Автомобілі вони примудрялися ховати в різних кінцях Київщини – в один бік відправляли кузов, в інший колеса, а в третій документи. Викрадене майно або так і розпродували по деталях, або змінювали номери, зовнішній вигляд та переправляли за кордон.

На Київщині поліція затримала крадіїв елітних авто

На Київщині поліція затримала крадіїв елітних авто

Правоохоронці розшукують спільників, бо побудувати цілу мережу зі збуту двоє, хай і досвідчених злочинців, не могли. "На їхньому рахунку щойнаменше десять злочинів щодо незаконного заволодіння елітним автотранспортом на території міста Києва та Київські області", - кажуть силовики. Проте їхню успішну спецоперацію може перервати суд, який хоч і задовольнив клопотання прокурорів про двомісячний арешт затриманих, однак замість альтернативних 2 млн застави призначив відчутно менші – 550 тисяч і 385 тисяч гривень. У прокуратурі не розуміють, чому так сталося, та побоюються, що такі гроші для злочинців не стануть перепоною для втечі. Наразі триває підготовка апеляції, а поліцейські розшукують інші схованки і фігурантів, щоби в разі спроби відкупу злочинців, висунути їм нові звинувачення.

Раніше в лютому повідомлялося, що в Києві затримали банду, яка три роки викрадала елітні автомобілі на території Київської, Миколаївської та Кіровоградської областей. На їхньому рахунку понад півсотні поцуплених машин.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація