Підозрюваний у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова, у якого виявили коронавірус, може вийти із СІЗО – поліція

Підозрюваний у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова, у якого виявили коронавірус, може вийти із СІЗО – поліція

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

На сьогодні призначене судове засідання в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді.

У середу, 16 грудня, завершується термін тримання під вартою підозрюваного у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова у Переяславі на Київщині в травні 2019 року. Зазначимо, що 10 грудня стало відомо, що підозрюваний захворів на коронавірусну хворобу

Про це повідомляє Поліція Київської області.

За даними поліції, на сьогодні призначене судове засідання в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді, і сторона обвинувачення подала відповідні клопотання на продовження запобіжного заходу.

Фігуранта справи планують доправити до суду. Водночас, кажуть в поліції, попереднє засідання, 14 грудня, суд переніс, відмовившись впускати підозрюваного до приміщення суду.

"10 грудня стало відомо, що підозрюваний захворів на коронавірусну хворобу. Його госпіталізували до Переяславської центральної районної лікарні. З огляду на стабільно нормальні показники температури тіла і сатурації, ухвалили рішення доправити підозрюваного на судове засідання 14 грудня. Поліцейські, одягнувши медичні захисні костюми і засоби індивідуального захисту, доправили підсудного до приміщення суду. Фігурант також був вдягнутий у необхідні засоби захисту для повного виключення можливого розповсюдження інфекції. Але суд вирішив перенести судове засідання з обрання запобіжного заходу на 16 грудня", – йдеться у повідомленні.

У поліції додали, що від участі в засіданні в онлайн-форматі сторона захисту відмовилася.

Після цього поліцейські супроводили фігуранта до лікарні та взяли палату під цілодобову охорону.

"16 грудня поліцейські повторно доправлять підозрюваного до суду з урахуванням усіх необхідних вимог захисту для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції… Якщо не відбудеться судове засідання, на якому буде ухвалене рішення про наступний запобіжний захід, фігурант фактично буде вільний у своїх діях. Тож для того, щоб не допустити такого розвитку подій, поліцейські докладають усіх зусиль, аби фігурант прибув на судове засідання", – наголосили у поліції.

Нагадаємо:

Повʼязані теми:

Наступна публікація