Корупція під час будівництва трьох мостів. У Зеленського перевірять Кличка та фірми-забудовники

Корупція під час будівництва трьох мостів. У Зеленського перевірять Кличка та фірми-забудовники

Фото: УНІАН

Керівник офісу президента підготував звернення до правоохоронних органів для перевірки інформації про можливі махінації.

Офіс президента України Володимира Зеленського звернеться до правоохоронних органів для перевірки оприлюдненої у ЗМІ інформації щодо можливої корупції під час будівництва Подільсько-Воскресенського, Шулявського і нового пішохідно-велосипедного мостів.

Про це заявив під час брифінгу керівник Офісу президента Андрій Богдан.

"Є перелік фактів, які оприлюднили журналісти. Щодо будівництва Подільсько-Воскресенського мосту вартістю 6 млрд гривень - виграла фірма-прокладка, яка перераховує гроші підряднику "Кузні на Рибальському", - сказав він.

Також Богдан зазначив, що тендер на Шулявський міст - одну з головних транспортних артерій Києва - виграла фірма, яка належить другу Кличка скандальному забудовнику Максиму Микитасю.

"Скляний міст був збудований і не тільки введений в експлуатацію. Під час будівництва мосту його бюджет був розкрадений паном (Вадимом - прим.ред.) Столаром. Фірма, яка його будувала, - "пустишка" з капіталом у 7 тисяч гривень. Всі ці факти оприлюднені в інтернеті, і ми сьогодні подаємо до правоохоронних органів звернення щодо перевірки відповідних фактів, які оприлюднені журналістами", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження через спробу службової особи КМДА за попередньою змовою з народним депутатом України та службовими особами приватного сектору господарювання вчинити дії, спрямовані на заволодіння майном територіальної громади міста Києва. Мера Києва запросили на допит, але він не з’явився і заявив, що буде судитись з телеканалом 1+1 за честь і гідність.

Столичні депутати розповідають, що у Київраді росте невдоволення діяльністю Кличка

Столичні депутати розповідають, що у Київраді росте невдоволення діяльністю Кличка

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Богдана
Наступна публікація