Коронавірус в Україні. У столичній поліції розповіли, що чекає на тих, хто не буде дотримуватися карантину

Коронавірус в Україні. У столичній поліції розповіли, що чекає на тих, хто не буде дотримуватися карантину

Фото: Associated Press

Обмежувальні заходи запроваджуються від 12 березня.

Із порушниками, які не будуть дотримуватися обмежувальних заходів, запроваджених у Києві від 12 березня задля запобігання поширення нового типу коронавірусної хвороби, правоохоронці для початку будуть проводити роз'яснювальну бесіду.

Про це розповів у коментарі "Інтерфакс-Україна" керівник поліції Києва Андрій Крищенко.

За його словами, наразі функції поліції полягають у профілактичній та роз'яснювальній роботі. Додаткові завдання, уточнив Крищенко, стосовно порушень карантину на столичних правоохоронців поки що не покладаються.

"Поліція Києва разом з органами влади реагуватиме на порушення впроваджених обмежувальних заходів з боку торговельних і розважальних центрів, кінотеатрів", - наголосив Крищенко.

Очільник столичної поліції уточнив, що також може йтися про відкликання дозвільних документів таких закладів, адміністративний порядок відповідальності.

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що із 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший та поки єдиний випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація